Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deividass_Deividasss

Peikiu Cobra_Duke

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Deividass_Deividass
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: Cobra_Duke
3. Administratoriaus nusižengimas: gydos kai saudau
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą  https://streamable.com/j56v66

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėdė ? Moki skaityt taisyklęs? Gal linką numesti kaip mažam vaikui? Visų pirmą aš mašinoj sėdžių ,antrą tu šaudai aš nesigydau o Fixinuos kad nesusprogtų ,trečia kokią tu teisę turiu man ppk rašyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Cobraa_Duke rašė:

Dėdė ? Moki skaityt taisyklęs? Gal linką numesti kaip mažam vaikui? Visų pirmą aš mašinoj sėdžių ,antrą tu šaudai aš nesigydau o Fixinuos kad nesusprogtų ,trečia kokią tu teisę turiu man ppk rašyt?

numesk taisykle kai bandau tave nuzudyt ir tu gali gydytis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 valandas(-ų), Mithell_Nano rašė:

numesk taisykle kai bandau tave nuzudyt ir tu gali gydytis

Serverio Administratorių taisyklės

  1.  Administratorius privalo klausyti Projekto administracijos ir Administracijos prižiūrėtojo [1-3 įspėjimai]
  2.  Administratoriui draudžiama grasinti, apgaudinėti ar kitais būdais kenkti kitam žaidėjui [1-3 įspėjimai]
  3.  Administratoriui draudžiama naudoti neleistinas, žaidimą lengvinančias programas ar modifikacijas [3 įspėjimai]
  4.  Administratoriui draudžiama naudoti kenkėjiškas programas, kurių dėka gali būti sutrikdyta projekto veikla [3 įspėjimai]
  5.  Administratoriui draudžiama naudoti Serverio klaidas savo naudai. Apie jas privalo pranešti Pagr. administracijai [3 įspėjimai]
  6.  Administratoriui draudžiama reklamuoti kitus SA-MP projektus, jų tinklapius [3 įspėjimai]
  7.  Administratoriui draudžiama pardavinėti savo turtą ar paskyrą už realius pinigus su jame esančiu Administratoriaus statusu [3 įspėjimai]
  8.  Administratoriui draudžiama per susišaudymus gydytis (+ /heal), taisyti tr. priemonę [2 įspėjimai]
  9.  Administratoriui draudžiama šaudyti į civilius ir šaudytis saugiose zonose [1 įspėjimas]
  10.  Administratoriui draudžiama keiktis ar įžeidinėti kitus žaidėjus [1 įspėjimas]
  11.  Administratorius privalo laikytis viešai skelbiamų žinučių (/ach, /(e)pran) taisyklių:
    10. 1. Administratorius privalo komandą /(e)pran naudoti tik svarbiai informacijai skelbti [1 įspėjimas]
    10. 2. Administratorius negali skelbti skelbimų (pardavimai/pirkimai/mainai) [1 įspėjimas]
    10. 3. Administratorius negali skelbti su darbu susijusios informacijos (naudoti /d arba /vis) [1 įspėjimas]
    10. 4. Administratorius negali tomis pačiomis žinutėmis (4) masiškai teršti [1 įspėjimas]
    10. 5. Administratorius negali prašyti ar kitaip siekti pelnyti reputacijos taškų [1 įspėjimas]
  12.  Administratoriui draudžiama pagalbai skirtą komandą /ats naudoti ne pagal paskirtį [1 įspėjimas]
  13.  Administratoriui draudžiama piktnaudžiauti /naudinga, /sunaikinti, /stebeti, /afkbotas, /pas, /gaut komandomis [1-2 įspėjimai]
  14.  Administratoriui draudžiama piktnaudžiauti /ismesti, /nuzudyti, /uzsaldyti, /atsaldyti funkcijomis [1-2 įspėjimai]
  15.  Administratoriui draudžiama nesilaikyti /baudimai ir išsigalvoti savo priežastis [1 įspėjimas]
  16.  Administratoriui draudžiama be priežasties ar įrodymų /uztildyti, /atitildyti, /ikalinti, /islaisvinti [2 įspėjimai]
  17.  Administratoriui draudžiama neteisingai užblokuoti žaidėją /ban, /lban: tyčia [3 įspėjimai], o netyčia [2 įspėjimai]
  18.  Administratorius privalo užblokavęs (per 2 val.) ar laikinai užblokavęs (per 30 min.) žaidėją, užpildyti užblokavimo anketą [1 įspėjimas]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 valandas(-ų), Mithell_Nano rašė:

numesk taisykle kai bandau tave nuzudyt ir tu gali gydytis

Ir kur parasyta kad as negaliu healintis? A? Iskart paaiskinu as tau? As atsisaudziau? As nesedejau masinoj dar gal? Pirma savo lesiukus tuos mazus isidek kur tavo mama ar kas nupirko is Euro-vaistines ir tada bazarink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Cobraa_Duke rašė:

Ir kur parasyta kad as negaliu healintis? A? Iskart paaiskinu as tau? As atsisaudziau? As nesedejau masinoj dar gal? Pirma savo lesiukus tuos mazus isidek kur tavo mama ar kas nupirko is Euro-vaistines ir tada bazarink.

  1.  Administratoriui draudžiama per susišaudymus gydytis (+ /heal), taisyti tr. priemonę [2 įspėjimai  
  2. nu tai va cia ir buvo kaip susisaudymas alio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Mithell_Nano rašė:
  1.  Administratoriui draudžiama per susišaudymus gydytis (+ /heal), taisyti tr. priemonę [2 įspėjimai  
  2. nu tai va cia ir buvo kaip susisaudymas alio

Ar saudziaus? Vidose tavo apgailetinam aiskiai matosi kad as sedziu Tr.priemoneje ir tu i mane saudai ,tai nori pasakyti kad oky tegul susaudo ir sprogst car? Kur logika?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Cobraa_Duke rašė:

Ar saudziaus? Vidose tavo apgailetinam aiskiai matosi kad as sedziu Tr.priemoneje ir tu i mane saudai ,tai nori pasakyti kad oky tegul susaudo ir sprogst car? Kur logika?

aj beviltiska su tavim cia kazka rasinetis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Video ir matosi, kad dar pats atvažiuoji. Papeikimas priimtas. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...