Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deividas_Britas

Eglutės įžiebimas (12-13)

Rekomenduoti pranešimai

Ir kas anais metasi buvo? ką? Apsidžiaugiai, kad gavai daugiau prizo, o šiemet nori vėl tų pačių centų? Nueik į kampą ir apsiverk nereikia čia tokių kaip tu.

Anais metais bent servas neluzo ir bent buvo idomu prie egles nebuvo lago muzika grojo prie egles fejerverkai saude sakau nekomentuok jai nezinai *Myliu Las-Venturas.lt* nieko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anais metais bent servas neluzo ir bent buvo idomu prie egles nebuvo lago muzika grojo prie egles fejerverkai saude sakau nekomentuok jai nezinai *Myliu Las-Venturas.lt* nieko

Man įdomu kas čia *Myliu Las-Venturas.lt* iš mūsų.... Nu tai *Myliu Las-Venturas.lt* aš tau sakau paimk pats ir suorganizuok su tiek žaidėjų įžiebimą tada tau nieko nesakysiu, o kol pats nieko nesugebi geriau patylėk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man įdomu kas čia *Myliu Las-Venturas.lt* iš mūsų.... Nu tai *Myliu Las-Venturas.lt* aš tau sakau paimk pats ir suorganizuok su tiek žaidėjų įžiebimą tada tau nieko nesakysiu, o kol pats nieko nesugebi geriau patylėk.

*Myliu Las-Venturas.lt* as ne servo pagrindis adminas mastai ka rasai isvis ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* as ne servo pagrindis adminas mastai ka rasai isvis ?

Tai ir patylėk *Myliu Las-Venturas.lt*, nes tu nežinai ką jie daro ir kaip tam ruošėsi todėl tu tokiu ir nebūtum ir nesi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pernai smagiau man buvo kažkaip ir visą nuotaiką žiemiškesnė o dabar tik bumbulus sudėjo ir prizus išdalino kurie dingo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu buvo, tik daugelis prarado prizus :| 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mane labiausiai nervina tas dalykas kai buna sventes visada lagina servas palusta ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ką, eglutes įžiebimas praėjo. Įžiebus eglutę turbūt dauguma jūsų jau parašė laišką kalėdų seneliui (serveryje, prie eglutės) todėl nusprendėme, jog nenorime, kad jūsų laiškai nueitų veltui ir niekas jų nematytų, todėl sumastėm tokį dalyką:

 

Gruodžio ~25 dieną random būdu iš visų jūsų parašytų laiškų Las Venturas kalėdų seneliui išrinksime 5 laiškus ir išpildysime laimingūjų žaidėjų norus. DĖMESIO: Laiškas turi būti parašytas normaliai, tokie laiškai kaip "noriu milijono", "noriu gauti pagr. adminą" ar panašiai nepriimami, taip pat negalima rašyti beprotiškų ir daug norų, pavyzdžiu: "noriu gauti adminą metams, sandking, milijoną kreditų". tačiau tokius norus, kaip pavyzdžiui: "Norėčiau, jog man būtų nuimti infernus daužtumai, duota 500 kreditų ir 10,000 Lt." nėra draudžiami.

 

Pavyzdžiui: Laimingasis žmogus parašė, jog kalėdų proga jis iš Las Venturas kalėdų senelio norėtų gauti infernus mašiną, tai jo noras ir bus išpildytas.

 

Jeigu turite klausimų - klausite.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu vakar laiško neparašiau, nes buvau OFF, ar jo negaliu parašyti šendien ar kitą dieną ?


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ką, eglutes įžiebimas praėjo. Įžiebus eglutę turbūt dauguma jūsų jau parašė laišką kalėdų seneliui (serveryje, prie eglutės) todėl nusprendėme, jog nenorime, kad jūsų laiškai nueitų veltui ir niekas jų nematytų, todėl sumastėm tokį dalyką:

 

Gruodžio ~25 dieną random būdu iš visų jūsų parašytų laiškų Las Venturas kalėdų seneliui išrinksime 5 laiškus ir išpildysime laimingūjų žaidėjų norus. DĖMESIO: Laiškas turi būti parašytas normaliai, tokie laiškai kaip "noriu milijono", "noriu gauti pagr. adminą" ar panašiai nepriimami, taip pat negalima rašyti beprotiškų ir daug norų, pavyzdžiu: "noriu gauti adminą metams, sandking, milijoną kreditų". tačiau tokius norus, kaip pavyzdžiui: "Norėčiau, jog man būtų nuimti infernus daužtumai, duota 500 kreditų ir 10,000 Lt." nėra draudžiami.

 

Pavyzdžiui: Laimingasis žmogus parašė, jog kalėdų proga jis iš Las Venturas kalėdų senelio norėtų gauti infernus mašiną, tai jo noras ir bus išpildytas.

 

Jeigu turite klausimų - klausite.

Jau nebeeina laiškų rašyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Jeigu vakar laiško neparašiau, nes buvau OFF, ar jo negaliu parašyti šendien ar kitą dieną ?

 

Jau nebeeina laiškų rašyt?

Laiškus galite rašyti iki pat Kalėdų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ką, eglutes įžiebimas praėjo. Įžiebus eglutę turbūt dauguma jūsų jau parašė laišką kalėdų seneliui (serveryje, prie eglutės) todėl nusprendėme, jog nenorime, kad jūsų laiškai nueitų veltui ir niekas jų nematytų, todėl sumastėm tokį dalyką:

 

Gruodžio ~25 dieną random būdu iš visų jūsų parašytų laiškų Las Venturas kalėdų seneliui išrinksime 5 laiškus ir išpildysime laimingūjų žaidėjų norus. DĖMESIO: Laiškas turi būti parašytas normaliai, tokie laiškai kaip "noriu milijono", "noriu gauti pagr. adminą" ar panašiai nepriimami, taip pat negalima rašyti beprotiškų ir daug norų, pavyzdžiu: "noriu gauti adminą metams, sandking, milijoną kreditų". tačiau tokius norus, kaip pavyzdžiui: "Norėčiau, jog man būtų nuimti infernus daužtumai, duota 500 kreditų ir 10,000 Lt." nėra draudžiami.

 

Pavyzdžiui: Laimingasis žmogus parašė, jog kalėdų proga jis iš Las Venturas kalėdų senelio norėtų gauti infernus mašiną, tai jo noras ir bus išpildytas.

 

Jeigu turite klausimų - klausite.

Turiu klausima ir labai dideli eigu as parasiau kad noreciau gauti bullet'a arba elegy tai as gausiu bullet arba elegy?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaila nebuvau, bet kaip supratau linksma buvo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu klausima ir labai dideli eigu as parasiau kad noreciau gauti bullet'a arba elegy tai as gausiu bullet arba elegy?

Jei random išrinks gausi ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaila nebuvau, bet kaip supratau linksma buvo :D

Bet dar gali laiska rasyti tai bus dar laimingiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei random išrinks gausi ..

a aisku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką daryti , jeigų netyčiom išsiunčiau laiškas su "j" , įmanomas persiuntimas ? Enter pasispaudė...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet dar gali laiska rasyti tai bus dar laimingiau :)

 

Eisiu parašysiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galėtumėte man padaryti, kad galėčiau rašyti per naujo nick: Skirmas_Chill nes aš buvau prirašęs kad noriu kaškiek milų ar ką ten, bet žodžiu kažko daug buvau parašęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ech... Maniau į visų norus atsižvelgsite.

Į visų norus atsižvelgti užtruktų daugiau nei mėnesį tai tikrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aktyviau rašykite laiškus!

 

Na ką, eglutes įžiebimas praėjo. Įžiebus eglutę turbūt dauguma jūsų jau parašė laišką kalėdų seneliui (serveryje, prie eglutės) todėl nusprendėme, jog nenorime, kad jūsų laiškai nueitų veltui ir niekas jų nematytų, todėl sumastėm tokį dalyką:

 

Gruodžio ~25 dieną random būdu iš visų jūsų parašytų laiškų Las Venturas kalėdų seneliui išrinksime 5 laiškus ir išpildysime laimingūjų žaidėjų norus. DĖMESIO: Laiškas turi būti parašytas normaliai, tokie laiškai kaip "noriu milijono", "noriu gauti pagr. adminą" ar panašiai nepriimami, taip pat negalima rašyti beprotiškų ir daug norų, pavyzdžiu: "noriu gauti adminą metams, sandking, milijoną kreditų". tačiau tokius norus, kaip pavyzdžiui: "Norėčiau, jog man būtų nuimti infernus daužtumai, duota 500 kreditų ir 10,000 Lt." nėra draudžiami.

 

Pavyzdžiui: Laimingasis žmogus parašė, jog kalėdų proga jis iš Las Venturas kalėdų senelio norėtų gauti infernus mašiną, tai jo noras ir bus išpildytas.

 

Jeigu turite klausimų - klausite.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jai pvz parašo norėčiau gauti reta tr. priemone tai gali išsipildyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įžiebimas tai man patiko, bet tas servo nulūžimas, ar kaip ji pavadint, tai man nelabai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaila, jog negalėjau dalyvauti, nors tikrai labai norėjau ;(


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...