Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 56 / 300

Versija: LV 7.3.3

Pablito_Escobaras

Nariai
 • Pranešimai

  154
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

14 Naujokas

Apie Pablito_Escobaras

 • Rangas
  Apsipratęs
 • Gimtadienis
  1949.12.01

Kontaktai

 • Skype:
  narkotikai.pigiau

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Tolimųjų reisų vairuotojas
 • Tr. priemonės:
  Infernus, Sultan

Profilio informacija

 • Vieta:
  Kolumbija, Medeljinas
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

551 profilio peržiūros
 1. dm dievas krč, ką čia ir be pasakysi :ddd
 2. Nesu ekspertas, bet mano kukli nuomonė: 1-a daina: Beatas tiksliai pataiko į mano skonį beeet užgožia vos ne visus dainos žodžius, nežinau gal to ir siekta čia, bet tokia pastabėlė, kad žodžių irgi reik dainoj šiaip viskas gerai 2- daina: Labai jau rami, visiškai ne mano skoniui, bet ta pati pastaba, mixinimui laiko nerasta Overall: 1-a daina - 8/10 ; 2-a daina - 7/10 Puiki pradžia - pusė darbo
 3. Pats tas nuotaikai pasikelt :Ddd dėkui :Ddd aimbot deactivated :DDDDDDDD
 4. Nu gražu žiūrėti kaip pildomos žaidėjų idėjos. Šaunuoliai
 5. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė: P_E Kiek laiko planuojate būti neaktyvus?(data nuo-iki) : 05-25 Priežastis: Išvykstu iš miesto, neturėsiu kompiuterio su savimi Ar užpildytas /neaktyvumas serveryje?(neprivaloma) : Taip.
 6. Nors dirbti pas ją ir neteko, bet balsą atiduodu @Liepsna_Fire. Stebėdamas firmą iš šono galiu tik pasidžiaugti valdžios aktyvumu, darbuotojų užimtumu. Forumas tvarkingas, visą laiką prižiūrimas, net nekalbant apie tai, kad direktorė užima ir daugiau pareigų serveryje.
 7. Sveikinimai porno žvaigždei. Sėkmės atkelinėjant ir laikant firmą!
 8. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė: P_E Kiek laiko planuojate būti neaktyvus?(data nuo-iki) : 05-17 05-18 Priežastis: Išvykstu iš miesto, neturėsiu prieeigos prie kompiuterio. Ar užpildytas /neaktyvumas serveryje?(neprivaloma) : Ne.
 9. Prieš. Tie 90% procentų serverio ir perka VIP narystes tam, kad galėtų nevaržomi, per sekundes, nusigauti prie naudingiausių LV vietų.
 10. Tikrai už. Šiuo metu biliardas nėra ta vieta kurioje praleisčiau savo laiką, vien dėl jo sudėtingumo. Pridėta treniruočių sistema tikrai padėtų tokiem žmonėm kaip aš (rankos abi kairios).
 11. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė: P_E Kiek laiko planuojate būti neaktyvus?(data nuo-iki) : 05-10 - 05-11 Priežastis: Išvykstu iš miesto Ar užpildytas /neaktyvumas serveryje?(neprivaloma) : Nea
 12. 1. Jūsų tikrasis vardas: Justas 2. Kiek jums metų?: 17 3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva 4. Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas 5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 11 klasė 6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): mokausi, leidžiu laiką su draugais, panele, bandau sportuoti 7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: bandau kažką įrodyti salėj :Dd 8. Jūsų zodiako ženklas: Mergelė 9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Toliausiai tai Graikija gausis man atrodo 10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: brataną auginu, 2 metukai 11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: nebeturiu 12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: veiksmo, gatvės kovos ir pnš., bet daug filmų nežiūriu http://www.imdb.com/list/ls046329703/ 13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Klausau laaaaabai daug ko galima sakyti, kad kas mėnesį, ar panašiai, keičiasi mano klausomos muzikos stilius. Šiuo metu kibęs ant repo, trepo ir grimme'o 14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: matematika tikriausiai 15. Jūsų gyvenimo tikslas: Nugyventi gyvenimą taip, kad senatvėje galėčiau viską prisiminti su šypsena 16. Apibūdinkite savo charakterį: Esu žodžio žmogus, užsispyręs, siekiantis savo tikslo, iš pirmo žvilgsnio esu tylenis, bet žmonės, kurie mane ilgai ir gerai pažįsta su tuo nesutiks 17. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Gerbiu žmones kurie laikosi savo žodžio, kuriais galima pasitikėti, mėgstu įvairiai juokauti, todėl didelis ,,pliusas" žmogui, jei turi ,,platų" humoro jausmą. 18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Nekenčiu savanaudžių, savimylų, egoistų, žmonių kurių žodis nieko vertas 19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Serveryje visą laiką dirbu TRV arba EPi darbuotoju keliu /alga, keliu pinigus, juos pralošiu ir vėl viskas iš naujo 20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Dabar tai planuoju mokyklą pasibaigt ir teises išsilaikyt 21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): https://www.instagram.com/qwertyfee/
×
×
 • Kurti naują...