Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Adidas_Junior

Nuomonė Irma_Mantas

Rekomenduoti pranešimai

Kol nepabendravom šiek tiek nuomonės neturėjau, bet vat pabendravau supratau kad esi linksmas žmogus :D Suprantantis humorą :D Šiaip mldc eventų va padaro kuriu niekad nelaimiu ;D Žodžiu mldc

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kol nepabendravom šiek tiek nuomonės neturėjau, bet vat pabendravau supratau kad esi linksmas žmogus :D Suprantantis humorą :D Šiaip mldc eventų va padaro kuriu niekad nelaimiu ;D Žodžiu mldc

Dėkui už išsakyta savo nuomone, šaunu ir man, kad susipažinom per žaidima artimiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oo labas, mldc tokių serve yra labai mažai, bet matau yra. Galėčiau pavardint bet tng. :D 

 Mldc esi, visad padedi, supranti juokus, prikolus, išlik mldc toks visad. <3

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oo labas, mldc tokių serve yra labai mažai, bet matau yra. Galėčiau pavardint bet tng. :D

 Mldc esi, visad padedi, supranti juokus, prikolus, išlik mldc toks visad. <3

Sveikas, labai ačiū tau išsakyta savo nuomone, esu toks koks esu, sekmės žaidime. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki xdd, pramušė šitas.. Ne šiaip tai ph čiuvelis, padeda, normalus yr, kad daugiau tik tokių būtų, kk.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesa sakant neseniai pradėjau žaist šį projektą, bet šis žmogus išskirtinas man, padeda kai paprašau, pakalbinam vienas kitą kai susitinkam ir pnš. Tikrai geras žmogus. Jei reiks tau kažkada man pagalbos, kreipkis visada tau padėsiu tikrai. 


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki, geras žaidejas, paslaugus

Jo puiki ačiū už nuomonė tau :)

 

Puiki xdd, pramušė šitas.. Ne šiaip tai ph čiuvelis, padeda, normalus yr, kad daugiau tik tokių būtų, kk.

 

Ačiū tau už nuomonė sekmės žaidime :)

 

 

Tiesa sakant neseniai pradėjau žaist šį projektą, bet šis žmogus išskirtinas man, padeda kai paprašau, pakalbinam vienas kitą kai susitinkam ir pnš. Tikrai geras žmogus. Jei reiks tau kažkada man pagalbos, kreipkis visada tau padėsiu tikrai. 

 

Sveikas, ačiū už nuomone būtinai kreipsiuos jei man pačiam prireiks kokios pagalbos :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šitas kaip ir dauguma sakė, geras žmogus pasakysiu ir aš tą patį, bei visada galima paprikolint, nepasikėlęs čiūvelis, kai nutinka kokia nors bėda, visada jam parašius yra gaunama pagalba, o ne kaip iš kitų administratorių (nesakau apie visus) ignoravimas, jeigu bus bėda kreipkis.  B)

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šitas kaip ir dauguma sakė, geras žmogus pasakysiu ir aš tą patį, bei visada galima paprikolint, nepasikėlęs čiūvelis, kai nutinka kokia nors bėda, visada jam parašius yra gaunama pagalba, o ne kaip iš kitų administratorių (nesakau apie visus) ignoravimas, jeigu bus bėda kreipkis.  B)

Sveikas, ačiū savo asmenine nuomone apie mane, stengiuosi padėti visiems tikrai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis, visad sulauksi pagalbos iš jo, maladėc pacanas. o toliau ateity matysim kas toks esi :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis, visad sulauksi pagalbos iš jo, maladėc pacanas. o toliau ateity matysim kas toks esi :)

Ačiū ačiū už nuomone, jo ateitis parodys kaip ten toliau bus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Panardantis vaikinukas :D O šiaip malačius. Paveža iki naktinės kai paprašau :D 


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus žmogus, laisvai galima rasti bendra kalbą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Panardantis vaikinukas :D O šiaip malačius. Paveža iki naktinės kai paprašau :D 

Ačiū už nuomone Tonito :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus žmogus, laisvai galima rasti bendra kalbą.

Ačiū Fralinai už nuomone savo asmenine, labai gražu iš tavo puses :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki, sitas mldc yra, respect ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki, sitas mldc yra, respect ;)

Sveikas, ačiū už nuomone, ir tau respect ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai šaunus Administratorius, su įdomiais eventukais šviesinai LV žaidimą. Pats labai draugiškas, savoj vietoj, padedantis, bendraujantis čiuvelis, tikrai spaudžiu dešinę ir dėkui už pagalbą suteiktą visų serverio žaidėjų vardu! P.S. Mano manymu tau postas visiškai iš oro nuimtas...


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,Irmi:D Yra labai daug įdomių akimirkų,buvai geras Spec,Pajėgų direktorius,esi labai malonus ir bendraujantis. Labai gaila kad tave nušalino nuo Spec,Pajėgų direktoriaus,o po savaitės netekai Nemokamo administratoriaus. Sėkmės:)

  • Patinka 14

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Labai šaunus Administratorius, su įdomiais eventukais šviesinai LV žaidimą. Pats labai draugiškas, savoj vietoj, padedantis, bendraujantis čiuvelis, tikrai spaudžiu dešinę ir dėkui už pagalbą suteiktą visų serverio žaidėjų vardu! P.S. Mano manymu tau postas visiškai iš oro nuimtas...

 

Ačiū tau už savo asmenine nuomone, tikrai stengiausi atsiduoti serveriui iš žaidimo puses. :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,Irmi:D Yra labai daug įdomių akimirkų,buvai geras Spec,Pajėgų direktorius,esi labai malonus ir bendraujantis. Labai gaila kad tave nušalino nuo Spec,Pajėgų direktoriaus,o po savaitės netekai Nemokamo administratoriaus. Sėkmės:)

Sveikas, nebuvau aš geras labai ten tas direktorius :dd, aš iš sampo ir žaidimo puses stengiausi suteikti įdomesnes veiklos nu ždž dėkui už nuomone :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normalus zmogus, gaila kad tie uzsisedo ant taves taip :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normalus zmogus, gaila kad tie uzsisedo ant taves taip :D

Nu žinai korupcija čia atsiradus kažkokia nušalina už nieką net nežinau be komantarų aš.. ;d

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sits yr mldc seniuks pamenu senus laikus su tavim 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...