Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deividas_Britas

Serverio versijos 4.7.3 atnaujinimas

Rekomenduoti pranešimai

Pavyzdį iš pasiūlymų pateik su sistema, kuri pagal tave būtų wow.

 

 

Nes taip ir YRA. Turiu laiko - skiriu projektui, dabar jo beveik neturiu ir neskyriu. Kame bėdos? TAIP, kalbu už save, man svarbiausia yra € ir NIEKADA to neslepiau. Pagrindinis tikslas yra PINIGAI! Čia kažkas blogo? Norėti atlygio už savo daromą darbą... Aš ne motina Teresė, kad nenorėčiau jokio atlygio.

 

Dėl pinigų gal pasakiau aršiai, bet aš neturiu ko slėpti - noriu būtų su visais atviras. Nemanau, kad būtų jum geriau jeigu aš meluočiau. :)

Na čia tai jau dėl pinigu per žiauriai pasakėi, nes tas jausmas kad atnaujinimus dėl šaibu darai o ne dėl žaidėjų ar kažką kita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na čia tai jau dėl pinigu per žiauriai pasakėi, nes tas jausmas kad atnaujinimus dėl šaibu darai o ne dėl žaidėjų ar kažką kita.

Nieko čia žia žiauraus, visi tai puikiai žinome, jog pelnas yra svarbiausia.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pavyzdį iš pasiūlymų pateik su sistema, kuri pagal tave būtų wow.

 

 

Nes taip ir YRA. Turiu laiko - skiriu projektui, dabar jo beveik neturiu ir neskyriu. Kame bėdos? TAIP, kalbu už save, man svarbiausia yra € ir NIEKADA to neslepiau. Pagrindinis tikslas yra PINIGAI! Čia kažkas blogo? Norėti atlygio už savo daromą darbą... Aš ne motina Teresė, kad nenorėčiau jokio atlygio.

 

Dėl pinigų gal pasakiau aršiai, bet aš neturiu ko slėpti - noriu būtų su visais atviras. Nemanau, kad būtų jum geriau jeigu aš meluočiau. :)

Bent už tuos pinigus labdara užsimtum, neklaužada Tu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc Invi bent jau vienas serverio darbas smarkiai juda į prieki 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šaunu atnaujinimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na čia tai jau dėl pinigu per žiauriai pasakėi, nes tas jausmas kad atnaujinimus dėl šaibu darai o ne dėl žaidėjų ar kažką kita.

Atnaujinimus darau dėl žaidėjų, bet rezultate pagrindinis tikslas lieka pinigai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pavyzdį iš pasiūlymų pateik su sistema, kuri pagal tave būtų wow.

 

 

Nes taip ir YRA. Turiu laiko - skiriu projektui, dabar jo beveik neturiu ir neskyriu. Kame bėdos? TAIP, kalbu už save, man svarbiausia yra € ir NIEKADA to neslepiau. Pagrindinis tikslas yra PINIGAI! Čia kažkas blogo? Norėti atlygio už savo daromą darbą... Aš ne motina Teresė, kad nenorėčiau jokio atlygio.

 

Dėl pinigų gal pasakiau aršiai, bet aš neturiu ko slėpti - noriu būtų su visais atviras. Nemanau, kad būtų jum geriau jeigu aš meluočiau. :)

Viskas čia normaliai, bet pagirtina už tai kad net kai nėra pelno Jūs kažką darot ir nesustojat. O tiek pats snarglynas, ryžynas, ls, gs visi visiškai visi servai sukurti dėl pelno, nes kokia nauda leist pinigus į hostus, scripterius, aikvot savo laiką bei nervus jei iš to 0 naudos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Saunu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis Karoli nuo pat pirmų dienu matau kaip tu stengiesi del projekto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis Karoli nuo pat pirmų dienu matau kaip tu stengiesi del projekto.

Šį kartą reikia dėkoti Deividui, ne man. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Savaime suprantama pinigai pirmoje vietoje visiems jūs darbe dirbant taip pat gaunat pinigus. Esmė tokia jeigu nedirbtumėt negautumėt. Same čia Invis dirba didėja žmonių skaičius automatiškai nes jie mato kad prie projekto dirbama. Didėja žmonių skaičius automatiškai didėja paslaugų pirkimas, didėja paslaugų pirkimas automatiškai didėja ir pelnas. Invis nieko nedarytu žmonės projektą tik palikinėtu ir nieko daugiau po kiek laiko būtų las-venturas tik prisiminimas nes visur sukasi tik pinigai

 

Anyway.

 

Geri atnaujinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai jau bent atnaujinimai dažni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunūs atnaujinimai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geri atnaujinimai, spaudziu tau desine ranka, sutaisys kompiuteri viska bandysiu sbandyti. Sekmes darant kitus atnaujinimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet matai kiek daug atnaujinimu pasidare kaip žaidėjai pradėjo išėiti taip ir toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hujovi


Eta piz da


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunūs atnaujinimai, laukiame tolesnių. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atnaujinimai kaip atnaujinimai, laukiam rimtesnių darbų!  :rolleyes: 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nice :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...