Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Modestas_Mapping

MMapping - Bankas #2

Rekomenduoti pranešimai

Va va va.. Čia galiu tave, tik pagirti šį kartą, man tikrai gražu žiūrėt, matosi jog tobulėji. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal ir nieko taip, bet man tos spalvos nepatiko tavo tokios ryškios sienos per daug jau.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbas galbūt visai ir gražus (šiek tiek primenantis Swedbank banką), tačiau spalvos man nelabai patiko, kadangi kaip ir daugelyje tavo darbų - spalvos visuomet būna tikrai per ryškios (bent jau žvelgiant iš mano pusės).

 

O dėl objektų tai truputį nesupratau kaip gali būti limitas? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oho tikrai gerai padirbeta šaunuolis taip ir toliau spaudžiu žalią

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepyk, bet man šitas darbas nepatiko ta orandžinė spalva per šviesi ir kur akmenys yra nepritampa kažkaip neatrodo gražiai. Jeigu ne tokia spalva kažkaip paprastai padarius tai ir būtų gerai, o kita viskas gerai atrodo. Tik gal to užrašo bankas kur nelabai ir reikia.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ma asmeniškai tekstūros visiškai nesuderintos. Oranžinė ir akmeninė? Wtf? Po to dar ten buvo plytinė prie oranžinės, kuri irgi labai nesiderina. Arba daryk viską su tom savo mėgstamom spalvom, arba viską daryk paprastom tekstūrom, bet jų nemaišyk, nes tikrai netinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Per daug orandžinės spalvos , o taip išdėstymas ir visa kita tikrai gražu .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasižiūrėk kaip atrodo bankai. Ten vyrauja labiau balta juoda o kitos spalvos kaip akcentai kurie papildo. Nėra blogas darbas tik spalvos ne tos. Ir kam tas unelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražu būtų gerai kad šis darbas atsirastų Las-Venture ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip ir daugeliui nepatiko spalvos, man irgi, per ryšku, dar tas įėjimas kaip kokiam rusį... Daiktų išdėstymas neblogas, pati visko idėja išvystyta gerai. Bet va, spalvos, ir įėjimas.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...