Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edvis_Denreo

Peikiu Titas_Urbonas ir Matt_Evans

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edvis_Denreo

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Titas_Urbonas ir Matt_Evans

3. Administratoriaus nusižengimas: Iš pradžių iš niekur nieko užmetė /bega , nors aplinkui jų ir nebuvo, tikrai nebėgau. (važiavau vidury autostrados) , po to privažiavę surakino, įsisodino į mašiną, vežė kažkur per LS apylinkęs, pro SF..  Po to specialiai įvežė į vandenį ir paliko surakintus, naudojo tazerį. Atkreipkit dėmesį į čhatą.  Man reikėjo atsijungt, prašėm , kad atrakintų, bet taip ir paliko surakintus vandeny ir teko atsijungt surakintam, kas lygu banui... Su administratoriais taip neturėtų darytis, mano nuomone jie netinkami šioms pareigoms.

4. Įrodymai (būtina):

 

http://www.part.lt/img/c191bbd922cd617ca6c244b877821f5d653.png

http://www.part.lt/img/1c00f011f9d762d7f9b6dab090e32136832.png

http://www.part.lt/img/61423829b309f48d7ac77d32f20f8b3914.png

http://www.part.lt/img/c5a91230e7385e9ca48dfcaeef8982f030.png

http://www.part.lt/img/7a59a9c0ac1bdc78bec5abb01b675e7b566.png

http://www.part.lt/img/ff64be23e6c88f1a84309aff2c8fd941357.png

http://www.part.lt/img/7eaad65da6f28e77b6e1d64eb9d7ed1a595.png

http://www.part.lt/img/ca62ad30497346822ffe60fee0f0fb3f497.png

 

 

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Barry_Thorne buvo kartu surakintas, taip pat įmestas į vandenį, bet viskas buvo atlikta juokų forma, aš pagąsdinau jį, pajuokavom ir paskui atrakinau ir laimingai išsiskyrstėm, o čia ne mano problemos, jei tu neturi kantrybės palaukti truputį. Kiek kartų per radistų skelbimo lentą skelbei, jog paleistume jį, o kai pradėjom gaudyti, tu pradėjai bėgti, pagavom, važiavai kartu su mumis.


 


Evansas čia ne prie ko, viską dariau aš vienas, jis tik kartu sedėjo. Įspėjimus man reik dėti ne administratoriaus, o darbo, nes viską dariau su darbo komandomis ir nebuvo naudota nei viena administratoriaus komanda.


 


Čia įrodymai už ką mute, pilna įžeidimų, atsirink kuris tau labiau patinka, už tą ir gavai mute.


http://www.part.lt/img/bed4fe159d99fbd59585845ffbae262391.png


 


 


#STOPožinimui


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Barry_Thorne buvo kartu surakintas, taip pat įmestas į vandenį, bet viskas buvo atlikta juokų forma, aš pagąsdinau jį, pajuokavom ir paskui atrakinau ir laimingai išsiskyrstėm, o čia ne mano problemos, jei tu neturi kantrybės palaukti truputį. Kiek kartų per radistų skelbimo lentą skelbei, jog paleistume jį, o kai pradėjom gaudyti, tu pradėjai bėgti, pagavom, važiavai kartu su mumis.

 

Evansas čia ne prie ko, viską dariau aš vienas, jis tik kartu sedėjo. Įspėjimus man reik dėti ne administratoriaus, o darbo, nes viską dariau su darbo komandomis ir nebuvo naudota nei viena administratoriaus komanda.

 

Čia įrodymai už ką mute, pilna įžeidimų, atsirink kuris tau labiau patinka, už tą ir gavai mute.

http://www.part.lt/img/bed4fe159d99fbd59585845ffbae262391.png

 

 

#STOPožinimui

 

Jeigu prisijungčiau, įsidarbinčiau į teisėsaugą ir tave įmesčiau keliom valandom į vandenį ir aš poto pasakyčiau, kad tai tik juoko forma tu tikrai nerašytum papeikimų :D da parašė #STOPožinimui ....

 

Jei normaliai elgtis nesugebi, tai *Myliu Las-Venturas.lt* rašinėji tuos "#STOPožinimui" ? Ožys jei savą peiki, bet ne visiem į galvą įkalsi...

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kur tau čia įžeidimas? Musaras? Liaudiškai čia - policininkas.  Nu whatever, mute baigėsi, dėl to mažiausiai reikia pergyvent. Bet vat keiksmažodžiai - ne administratoriams , jie kaip tik turi juos stabdyti iš žaidėjų pusės. Juokų forma? Nesuprantu aš tokių juokų, minėjau jau iš pradžių , kad turiu atsijungt ir, kad paleistumėt - nieks neklausė. O tavo tas "ne mano problemos ,kad neturi kantrybės truputį palaukti" tai vpš.. Dėl ko aš nieko nepadaręs turėjau laukti? Kol grįši į protą ir išsijuokausi? Man netinka. Evansas ne prie ko? Dar ir kaip prie ko. Kartu važinėjo, kartu malė nesąmonės , kaip tu sakai "prikolino"... Be to jis juk direktorius, jeigu jau matė, kad tu nusižengi taip smarkiai, turėjo iškart griežtai mest iš darbo. Taigi čia jau iš jo pusės nemokėjimas susitvarkyti su darbuotojais, nemokėjimas spręsti problemos, nemokėjimas valdyt nervų (kaip ir numečiau foto, kai vadina ožiu) ...  Nee, vietoj to, kad kažką išspręstų ir tramdytų darbuotoja, atsijungė... :D Juokinga. Ir fakin atsiminkit: OŽYS YRA NE TAS, KURIS EINA UŽ TVARKĄ IR PEIKIA STIPRIAI PAKENKUSIUS JAM ŽAIDĖJUS. OŽYS YRA TAS, KURIS PASTOVIAI IEŠKO PRICEPO, KAD TIK NUVERST NUO VALDŽIOS IR OŽINA, KAI JAM NEKENKIAMA.    O jeigu tu čia skaitai ožinimu, tai priskaityk kaip ožinimą ir tuos atvejus kai dedi mute žaidėjams, kai banini čyterius, nusižengusius....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu prisijungčiau, įsidarbinčiau į teisėsaugą ir tave įmesčiau keliom valandom į vandenį ir aš poto pasakyčiau, kad tai tik juoko forma tu tikrai nerašytum papeikimų :D da parašė #STOPožinimui ....

 

Jei normaliai elgtis nesugebi, tai *Myliu Las-Venturas.lt* rašinėji tuos "#STOPožinimui" ?

 

Keliom valandom? Vargiai užtruko 10 minučių :D O dėl ko tu paaiškink čia reikia peikti? Nematau aš problemos, gavo baną 12 valandų, atsikėlė ryte ir jau galėjo žaisti, nieko neprarado, o kad negalėjo palaukti kol pasiimsiu sraigtasparnį (ką aš bėje ir padariau) ir paskui nuskridęs atrakinau Barry tai čia ne mano problemos. Be to, kuo šis papeikimas susijęs su administratoriaus darbu? Čia grynai policijos darbas, surakinau nusikaltelį, pašoviau su tazeriu. Bėje, nemečiau į vandenį iki tol kol sunervavo keitinėdamas radiją. Yra bugas su viena iš radijų DJR FM man rodos ar kokia ten ir kai įjungi žaidimas palagina 10sec. nieko negali padaryti, o jis nuolat perjungindėdavo radiją ir tą įjungdavo, todėl iškarto įmečiau į vandenį.

 

Tai yra viena iš priežasčių kodėl aš tave įmečiau į vandenį, o betkokiu atveju judėjau nuo naftos išsikrovimo per miškus į LV, tačiau tu sumąstei junginėti radiją ir taip trukdyti mums, tad aš nusprendžiau patrukdyti ir tau ramiai gyventi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu logiškai mąstai? Taip, viskas užtruko daugiau nei 10 minučių ir ne , negalėjau nieko laukt, nes totaliai išsikalinėjai ir net nesiruošei paleist, o man reikėjo skubiai atsijungt, ką aš kaip laisvas žaidėjas turėjau teisę padaryti ir ko tu man padaryti neleidai. Kitas dalykas, banas dar būtų besitęsęs ir dabar, jeigu nebūčiau užpildęs unban apeliacijos ir manęs nebūtų unbaninę. Jei tau trukdė radija, ar kažkas panašaus, galėjai išlaipinti su PD komandom, nors ten net nebuvo nieko panašaus (tik atmazini dabar). Ir atsakant į paskutinį klausimą - mano nuomone tai tikrai susiję su administratorium. Adminas serve turi rodyt pavyzdį kitiem žaidėjams, palaikyt tvarką visapusiškai, o ne keiktis, taip nevykusiai "juokauti" ir po to taip apgailėtinai atmazint, kai tave peikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu logiškai mąstai? Taip, viskas užtruko daugiau nei 10 minučių ir ne , negalėjau nieko laukt, nes totaliai išsikalinėjai ir net nesiruošei paleist, o man reikėjo skubiai atsijungt, ką aš kaip laisvas žaidėjas turėjau teisę padaryti ir ko tu man padaryti neleidai. Kitas dalykas, banas dar būtų besitęsęs ir dabar, jeigu nebūčiau užpildęs unban apeliacijos ir manęs nebūtų unbaninę. Jei tau trukdė radija, ar kažkas panašaus, galėjai išlaipinti su PD komandom, nors ten net nebuvo nieko panašaus (tik atmazini dabar). Ir atsakant į paskutinį klausimą - mano nuomone tai tikrai susiję su administratorium. Adminas serve turi rodyt pavyzdį kitiem žaidėjams, palaikyt tvarką visapusiškai, o ne keiktis, taip nevykusiai "juokauti" ir po to taip apgailėtinai atmazint, kai tave peikia.

 

Kuom tai susiję su administratoriumi, kokį dar pavyzdį rodyti, kai yra 03:00 ir serveryje 8 žaidėjai, tai ką net naktį negalima paprikolint? Kodėl kiti neverkia dėl tokių prikolų? Nuolat įžeidinėjai mane ir Evansą, pasižiūrėk dar kartą nuotrauką "su*kos", "su*a" ir t.t tau čia ne įžeidimai? Dėl to ir viskas užsitęsė, o šiaip nebūčiau nieko nedaręs, jei tu nebūtum pradėjęs rašinėti per skelbimų lentą, supratau, kad neturi ką veikti, prilėkėm ir pagriebėm tave, o jei tu turėjai eit, reikėjo pranešti prieš įžeidimus, o ne po įžeidimų, kodėl to nepadarei kai tik pagavom? Reikėjo parašyti: "Paleisk, turiu eit nuo kompiuterio", o tu iškart įžeidimų papyliai, prisišnekėjai ir gavai mute, o jei paskui negalėjai rašyti, tai tavo problemos, nes dar kartą pakartosiu, prisišnekėjai pradžioje. Junginėdamas radiją buginai mašiną, žaidimą, Evansas irgi rašė, jog jam buginosi, tad man nusibodus įmečiau į vandenį, kokie dar atmazai, čia tiesa yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai, gana tuščiai atmazint, nes darosi juokinga. Net ir 3.00, kai serveryje yra, kad ir tie patys 8 žaidėjai, turi vyrauti tvarka, net ir naktį taisyklės yra lygiai tokios pačios, o administartoriai turi būti tokie patys atsakingi, kaip ir dieną.. Jei nori prikolint - prikolink vienas, nes man tokie bajeriai netinka, kaip ir minėjau. O, kad turiu eit , rašiau, nieks nereagavo... Tai ką čia dar tau aiškint aš nesuprantu..... Įsiskaityk gal pirmiausia ką aš rašau, o ne tuščiai varyk ištisus savo atmazus, kurie vpš nesusiję su kaltinimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai, gana tuščiai atmazint, nes darosi juokinga. Net ir 3.00, kai serveryje yra, kad ir tie patys 8 žaidėjai, turi vyrauti tvarka, net ir naktį taisyklės yra lygiai tokios pačios, o administartoriai turi būti tokie patys atsakingi, kaip ir dieną.. Jei nori prikolint - prikolink vienas, nes man tokie bajeriai netinka, kaip ir minėjau. O, kad turiu eit , rašiau, nieks nereagavo... Tai ką čia dar tau aiškint aš nesuprantu..... Įsiskaityk gal pirmiausia ką aš rašau, o ne tuščiai varyk ištisus savo atmazus, kurie vpš nesusiję su kaltinimais.

 

Kokius dar atmazus? Aš tiesą sakau... Gerai, pradėkim nuo to kaip prasidėjo ir po šito komentaro daugiau nebekometuosiu, sakysiu viską kaip buvo. 

Mes su Evansu išvarėme su SFPD mašina ir kartu prigriebėm Barry_Thorne, kuris juokėsi ir nieko neprieštaravo ką mes darėm (nu nebent ten tik, kad atrakintume ir pnš.). Tačiau staiga tu pradėjai reikštis per skelbimus pas radistus bazėje "Paleiskite Barry, jis nekaltas" ar kažką panašaus, paskui dar paskelbei "Titai aš žinau kur tu gyveni", nu aš padariau tave /sekti ir pradėjau tave vytis LV ratais, lėkėm link /tpvip, aš apvirtau, sprogau, bet čia ne esmė. Pasiemiau naują mašiną, prigriebiau Evansą, Barry. Nuvykome vėl link tavęs, šį kart lengviau pagavome, įsisodinome, iš pradžių žvengėt abu su Barry (nemeluok, kad nebuvo smagu pradžiai), važinėjom nuo LV į SF, LS visur žodžiu, tu mus įžeidinėt pradėjai "nevikeliai" aš pasakiau, jog neįžeidinėtum, nes kitaip gręsia pasekmės, tu ignoravai ir gavai mute. Neprisimenu, kad būtum minėjęs prieš mute kažką, jog tau reik eit ar pnš. Važiuojant nuo naftos išsikrovimo per miškus link LV miesto, pradėjo staiga kažkuris mašinoje keitinėt radiją ir taip bugindamas, sukeldamas lagą. Barry sakė, jog tai ne jis, Evansas buvo nuėjęs AFK, o aš klausiau RC, kai tu staiga pradėjai taip buginti. Aš perspėjau, kad taip nedarytum, tačiau toliau specialiai taip darei, man nebeišlaikė nervai, nes žaidimas 5sec. eina normaliai ir 10sec. stringa, tai nusprendžiau įmesti į vandenį. Ne tiesa? Paprašom logų :)

 

Viskas, baigiau savo pasirodymą čia, jei dar kažkas neaišku rašyk į AŽ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš savo poziciją išreiškiau ir dabar iš tavęs tuščia... Tu kaip ir kitais žodžiais pripažįsti su mano kaltinimais. Gali drąsiai žiūrėt visus logus, man nesvarbu, su įrodymais išdėsčiau ką ir kaip pažeidei.. Iš mano pusės nebuvo jokios kaltės (Nu tik dėl mute jau tiek to) , o visą kita išdėsčiau, nebėr ką čia aiškintis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Barry_Thorne buvo kartu surakintas, taip pat įmestas į vandenį, bet viskas buvo atlikta juokų forma, aš pagąsdinau jį, pajuokavom ir paskui atrakinau ir laimingai išsiskyrstėm, o čia ne mano problemos, jei tu neturi kantrybės palaukti truputį. Kiek kartų per radistų skelbimo lentą skelbei, jog paleistume jį, o kai pradėjom gaudyti, tu pradėjai bėgti, pagavom, važiavai kartu su mumis.

 

Evansas čia ne prie ko, viską dariau aš vienas, jis tik kartu sedėjo. Įspėjimus man reik dėti ne administratoriaus, o darbo, nes viską dariau su darbo komandomis ir nebuvo naudota nei viena administratoriaus komanda.

 

Čia įrodymai už ką mute, pilna įžeidimų, atsirink kuris tau labiau patinka, už tą ir gavai mute.

http://www.part.lt/img/bed4fe159d99fbd59585845ffbae262391.png

 

 

#STOPožinimui

 

Laimingai išsiskirstėm? Nemanau, tu atskridęs su sraigtasparniu 'supjaustei' mane su sraigtu, surakintą. Po to man patekus į ligoninę, tu pasinaudodamas administratoriaus komandomis atsiteleportavai pas mane, derindamas mane vėl surakinti, bet visgi išvengiau to atsijungdamas.

Nemanau, jog tai dera daryti administratoriui, dar tuo labiau kai esi nemokamas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laimingai išsiskirstėm? Nemanau, tu atskridęs su sraigtasparniu 'supjaustei' mane su sraigtu, surakintą. Po to man patekus į ligoninę, tu pasinaudodamas administratoriaus komandomis atsiteleportavai pas mane, derindamas mane vėl surakinti, bet visgi išvengiau to atsijungdamas.

Nemanau, jog tai dera daryti administratoriui, dar tuo labiau kai esi nemokamas.

 

Supjausčiau? Taip, sutinku, bet po to atrakinau. Patekai į ligoninę, atsitelinau pas tave ir bandžiau tau duoti 950€, paprašyk Karolio logų, matysis, jog rašiau tą komandą, kad galėtum išeiti iš ligoninės. Bėje, atskridęs bandžiau tave įsodinti pirmiausia, o paskui nusileisti ant kliučių, nepavykus netyčia tave supjausčiau, bet žalą iškarto atsitelinau atlyginti. Jei netiki, paprašyk Karolio logų, jis tau atsiųs ir pamatysi tiesą. Neketinau surakinti tavęs ligoninėje, nes to net neįmanoma...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Supjausčiau? Taip, sutinku, bet po to atrakinau. Patekai į ligoninę, atsitelinau pas tave ir bandžiau tau duoti 950€, paprašyk Karolio logų, matysis, jog rašiau tą komandą, kad galėtum išeiti iš ligoninės. Bėje, atskridęs bandžiau tave įsodinti pirmiausia, o paskui nusileisti ant kliučių, nepavykus netyčia tave supjausčiau, bet žalą iškarto atsitelinau atlyginti. Jei netiki, paprašyk Karolio logų, jis tau atsiųs ir pamatysi tiesą. Neketinau surakinti tavęs ligoninėje, nes to net neįmanoma..

 

hp surakinti imanoma -> http://www.part.lt/img/df6b279fb50fb8ca27f10091fe188d1b349.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jis jau prisiatmazino čia užtektinai... Sako nenaudojo komandų admino.. Viską tu naudojai... Kai jau prieš atsijungiant man buvai trumpam atrakinęs, plaukiau link oro uosto, atsitelinai ir parašei "a kur bėgi" , ar kažką tokio... Čia iš tuščio į kiaurą jau pilstai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jis jau prisiatmazino čia užtektinai... Sako nenaudojo komandų admino.. Viską tu naudojai... Kai jau prieš atsijungiant man buvai trumpam atrakinęs, plaukiau link oro uosto, atsitelinai ir parašei "a kur bėgi" , ar kažką tokio... Čia iš tuščio į kiaurą jau pilstai.

http://imgur.com/a/lRJj2 matomai administratorius nerodė pavyzdingo elgesio serverio žaidėjams, darė nesamones, iš jų tyčiojosi bei iš mano nuotraukos galim suprasti kad net nesiruošė atrakinti esančio žaidėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bent vienas normalus administratorius. Ledai - respect. Nu va, dar vieni įrodymai, kurie priešingai, nei Urbono pasiaiškinimai, rodo visai ką kitą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bent vienas normalus administratorius. Ledai - respect. Nu va, dar vieni įrodymai, kurie priešingai, nei Urbono pasiaiškinimai, rodo visai ką kitą...

 

Surakinti ligoninėje pasirodo eina tik su NUM 6 mygtuku, o su /ant komanda ne, tad nematau čia nieko priešingo, aš nedirbu teisėsaugoj jau 6 mėnesius ir visko nežinau, atėjau tik atostogoms ir iškart verksnių pilni kampai... graudu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau, kad komentuoju, bet norių įsiterpti. Titas - yra tikrai naudingas, administratorius ir tikrai pavyzdingas, nei daugelis kitų, žmogus dirbą tikrai daug ir atsakingai, pavyzdys - Tralistų Direkorius jau virs 6mėn, pavargo, nuėjo pailsėt į PD ir iškart reikia peikti.? Nesuprantu jūsų, kitų verta buvo visiškai naktis, žmonės visi pavargę norėjo atsipalaiduot, ir nafik atsiprašant čia tie papeikimai nesuprantu.? Ar jūs raminsitės vieną kart su jais.? Jopapa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai blemba, jei iš tavęs dabar taip išsikalinėtų, mutintų, rakintų, į vandenį mestų ir visą kita, padėkotum , ane? Sakytum "oi kaip smagu, juokinga, davai dar pajuokaujam.." Tu bent skaitei apie ką aš rašiau? Gerai, dėl nuovargio nieko nesakau, jeigu pavargo, tai tegu ilsisi, bet tegu nekiša kitų žaidėjų ir tuo labiau nenusižengia taisyklėm. Gint draugą lengva, bet kur tavo argumentai? Urbonas yra visapusiškai ir šimtaprocentinai kaltas šioje situacijoje. Bei mano nuomone nemenkai nusižengęs. Kodėl tada baudžiam čyterius? Kodėl mutinam tuos, kurie prasivardžiuoja? Kodėl baninam kitus nusižengėlius? Gal jie tiesiog pavargę? Blemba, jūs kaip parašysit ką nors , tai net gėda skaityt iš esmės, kai užimat tokias pareigas....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tai blemba, jei iš tavęs dabar taip išsikalinėtų, mutintų, rakintų, į vandenį mestų ir visą kita, padėkotum , ane? Sakytum "oi kaip smagu, juokinga, davai dar pajuokaujam.." Tu bent skaitei apie ką aš rašiau? Gerai, dėl nuovargio nieko nesakau, jeigu pavargo, tai tegu ilsisi, bet tegu nekiša kitų žaidėjų ir tuo labiau nenusižengia taisyklėm. Gint draugą lengva, bet kur tavo argumentai? Urbonas yra visapusiškai ir šimtaprocentinai kaltas šioje situacijoje. Bei mano nuomone nemenkai nusižengęs. Kodėl tada baudžiam čyterius? Kodėl mutinam tuos, kurie prasivardžiuoja? Kodėl baninam kitus nusižengėlius? Gal jie tiesiog pavargę? Blemba, jūs kaip parašysit ką nors , tai net gėda skaityt iš esmės, kai užimat tokias pareigas....

 

 

 

 

Gerai, matau tau čia labai daug problemų sukėliau, jautiesi labai nuskriaustas, tai pasakysiu savo visiškai paskutinę kalbą, atsiprašau, jei kažką tau blogo padariau, tikrai nesiekiau tau pakenkti, o norėjau pajuokauti. Surakinau tave? Taip, surakinau, bet jau paaiškinau kodėl būtent tave. Užtildžiau tave? Taip, užtildžiau, nes įžeidei mane ir Evansą pavadindamas "nevikeliais", mes tokie nesam. Pašoviau su tazeriu? Taip, pašoviau. Kas dar blogai? Iš administratoriaus pusės nepadariau nieko gero, o už nesąmonių darymą policijos darbe jau mane išmetė Evansas. Karoče, paprikolinau 3:00 nakties kai serveryje buvo 8 žaidėjai ir pusė AFK iš jų, dabar nušalinkite nuo pareigų, o palikite tuos adminus kurie nieko nedaro (tikrai yra ir tokių)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gg urbonui be darbo lieka viras...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau, kad komentuoju, bet norių įsiterpti. Titas - yra tikrai naudingas, administratorius ir tikrai pavyzdingas, nei daugelis kitų, žmogus dirbą tikrai daug ir atsakingai, pavyzdys - Tralistų Direkorius jau virs 6mėn, pavargo, nuėjo pailsėt į PD ir iškart reikia peikti.? Nesuprantu jūsų, kitų verta buvo visiškai naktis, žmonės visi pavargę norėjo atsipalaiduot, ir nafik atsiprašant čia tie papeikimai nesuprantu.? Ar jūs raminsitės vieną kart su jais.? Jopapa

tu gal *Myliu Las-Venturas.lt* nustok ta Tita gint, kur tik Tita peikia ten tu isikiši, angelas sargas *Myliu Las-Venturas.lt*, tave naktį surakintu 10 minučių ir vandenį paliktu seniausiai apsiverkęs, užbaninęs ir papeikimą parašęs būtum, nematau čia jokio ,, paprikolinimo '' iš Tito mažų mažiausiai tokių išdivalkiu tikėjaus, tokiais prikolais galit tarpusavy, o ne su random žaidėjais daryt. Beto, kaip tai ne tavo problemos kad neturi kantrybės palaukt? tu jį surakinai, palikai ir čia ne tavo problemos? 

 

Titas kaip administratorius ir direktorius geras, bet šitoje situacijoje visiškai tavęs nepalaikau ir kaip projekto dalis turi laikytis taisyklių ir rodyt pavyzdį, nesvarbu ar serveryje 8 ar 2 žmonės, tai jeigu LV žlugtu ir beliktu vos keli on, tai tu išsikalinėt pradėtum? 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu gal *Myliu Las-Venturas.lt* nustok ta Tita gint, kur tik Tita peikia ten tu isikiši, angelas sargas *Myliu Las-Venturas.lt*, tave naktį surakintu 10 minučių ir vandenį paliktu seniausiai apsiverkęs, užbaninęs ir papeikimą parašęs būtum, nematau čia jokio ,, paprikolinimo '' iš Tito mažų mažiausiai tokių išdivalkiu tikėjaus, tokiais prikolais galit tarpusavy, o ne su random žaidėjais daryt. Beto, kaip tai ne tavo problemos kad neturi kantrybės palaukt? tu jį surakinai, palikai ir čia ne tavo problemos? 

 

Titas kaip administratorius ir direktorius geras, bet šitoje situacijoje visiškai tavęs nepalaikau ir kaip projekto dalis turi laikytis taisyklių ir rodyt pavyzdį, nesvarbu ar serveryje 8 ar 2 žmonės, tai jeigu LV žlugtu ir beliktu vos keli on, tai tu išsikalinėt pradėtum? 

 

Esmė tame, kad aš jo nepalikau, aš vos tik jį surakinau iškart jis atsijungė, nepraėjo net 10sec., jam nereikėjo nieko laukt, net minutės, o atsijungė po 10sec. tai kame problema? Nebuvo jokių 10min. Edvis vargiai 5 minutes buvo surakintas ir vežiotas, o vandenį išviso minutę prabuvo, pabėgo ir paskui vėl kai pagavau ir surakinau iškart atsijungė. Barry prabuvo 10min. bet iš jo papeikimo nematau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Barry kaip ir prisidėjo prie mano papeikimo, tai kam jam šimtą jų rašyt... O aš visąlaik buvau surakintas, ir tikrai ne 1 ir ne 2 minutes. Ir daaaar kartą pasikartosiu, kad turėjau  greit atsijungt, o tu išsikalinėjai su savo nesąmonėm.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...