Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Jonh_Volfs

Las-Venturas naujienos #1

Rekomenduoti pranešimai

c8f20208a9e338ec6881a9798de09e04612.jpg

 

2017.01.14

 

 

Polcininkai sunkiai dirba ir už tai jiems padėkojo..

 

Šį Šeštadeni(2017.01.14) 18:00 valanda netoli centrines gatvės buvo stipriai sužalotas pareigūnas ir tralo vairuotojas.

Kaip tai viskas ivyko?  Į budinti pareigūną ivažiavo girtas tralo vairuotojas.Į įvyki greitai atvyko greitoji pagalba,paskutine informacija gauta iš ligoninės kad abudu sunkios būklės.

9a7e65326373b9e2459abd16b4377839275.PNG

 

Radistai skelbia didelės nuolaidas?

 

Radistų pavaduotojas(Jomantas_Drift) duodamas interviu praneše kad šia savaitė radistų firmą skelbs didelės nuolaidas skelbimams.Nes tai jo manymų garantuos radistams daugiau veiklos ir pritrauks daugiau žaidėjų norinčių kažką paskelbti bei prisijungti prie radistų kolektyvo,nes šiuo metų ieškomi naujieji skelbimų kontoros darbuotojai.

af62d9e2793b5b4d4faee16ba7efe112729.PNG

 

Atėjo žiemą ir fūristams tai nepatinka?

 

Fūristų darbuotojai skundžiasi kad žiemą dirbti su darbiniu „Roadtrain“ transportų dirbti neįmanoma,nes važiuojant ją sunkiai galima suvaldyti ir todėl tai labai nesaugu kelyje nes gali atsirasti daug avarijų teigė fūristas Hooliganas_Benius.

2e9be89e2786a226abd5de08f8a6e2a7914.PNG

 

 

Teisėsauga stebi žaidėjų sveikatą?

 

Šeštadenio vakare teisėsaugos nariai sunaikino narkotikus,nes buvo sulaukta daug pranešimų kad žaidėjai vartoja neleistinas medžiagas(narkotikus) ir tai negalima buvo sustabdyt.Bet šiandien teisėsaugos nariai gavęs iškvietimą greitai į tai sureagavo ir greitai sunaikino neleistinas medžiagas.Kaip teigė Spec.pajėgų direktorius James_Harden šiuometu stengiasi sunaikinti kuo daugiau neleistinų medžiagų kad žaidėjai juos nevartuotų.

98cc7a8c69968088c028430e6b2984a3367.PNG

 

Sulaikyti žudykai kurie masiškai žudė žaidėjus ir vartojo narkotikus jų gauja vadinasi „Grove Street“.

 

2017.01.14 21:00 buvo šturmuojamą gaujos buveinė kurioje buvo sulaikytas tik vienas gyvas „gaujos“ narys.Narys prisistatė kaip Denas_Bmw,šis žaidėjas buvo šios gaujos dešinioji ranka ir teigė kad jų gaujos pavadinimas „Grove Street“.Sulaikyti gaujos nariai buvo itarti už žaidėjų žudyma bei narkotikų priekyba Las-Venturas mieste.Šios „gaujos“ buveinėje buvo surasta daug nelegalių medžiagų(narkotikų) bei ginklų.Gaujos dešinioji ranka Denas_Bmw buvo pasodintas į laikina kalėjimą kol ivyks teismas ir bus nusprestą kiek laiko jis sedes kalėjime.

c60bf936018441d2c6ebf20cc512a47e678.PNG

 

Ačiū kas skaitote manau jums patiko,bus kuriama daugiau.Laukiu jūsų nuomonių!

Pagarbiai Jonh_Volfs

Suradai klaida? Pranešk man forume až!

  • Patinka 17

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opą :D Patiko, daugiau tokiu. P.s Įdomu net skaityt. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu reikėtų pagalbos tau su nuotraukų apdorojimu, tačiau rašinėliai neblogi. Keletas klaidelių nesutrugdė paskaityt, kažkaip sukėlei idėją sukūrt laikraštį. :rolleyes:

Šaunuolis, varyk toliau!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nu reikėtų pagalbos tau su nuotraukų apdorojimu, tačiau rašinėliai neblogi. Keletas klaidelių nesutrugdė paskaityt, kažkaip sukėlei idėją sukūrt laikraštį. :rolleyes:

 

Šaunuolis, varyk toliau!

 

Ačiū už nuomonė! Mokinuos pats bet kol mokinuos ieškau kas padėtų.Laukiu daugiau nuomonių :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tai tokie labai patinka! Viskas paprasta, nėrą jokių ten pribambasų, kiekvienas kuria pagal savo galimybes juk... Seniau aš pats kurdavau tokius laikraštukus, tikrai yra smagu tokius dalykėlius daryt! Tikiuosi sulauksim kitos dalies :) P.S Ėėė mechanikai tai nėra pamynėti :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerulis. :D Mldc, kurk toliau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tai tokie labai patinka! Viskas paprasta, nėrą jokių ten pribambasų, kiekvienas kuria pagal savo galimybes juk... Seniau aš pats kurdavau tokius laikraštukus, tikrai yra smagu tokius dalykėlius daryt! Tikiuosi sulauksim kitos dalies :) P.S Ėėė mechanikai tai nėra pamynėti :/

Ačiū,malonu girdet! Mechanikai bus :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opą man patiko paskaityt šaunu, jog va stengiesi. Kurk toliau ;) 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opą man patiko paskaityt šaunu, jog va stengiesi. Kurk toliau ;)

Ačiū,jau neužilgo bus 2 dalis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mldc neprisimenu kad taip buciau sakes bet vistiek gerai yra +rep

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mldc neprisimenu kad taip buciau sakes bet vistiek gerai yra +rep

Ačiū už nuomonė,tai prideda daugiau motyvacijos kurti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visai nieko. Bet gramatika ir pati rašysena tai tragiška... :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visai nieko. Bet gramatika ir pati rašysena tai tragiška... :unsure:

Greitai rašiau,nes turėjau daug visokių idėjų ir todėl taip išėjo.Pranešk man į až apie klaidas bus pataisyti.Ačiū už atsilepimą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neblogas, tik jai noretum rimtesnius laikrascius kurt daryk kokybiskesnes nuotraukas bei prie teksto labiau padirbėk. +rep

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

Denisas bmw yra mldc volfsai taip ir toliau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opa šaunuolis Volf'ai aš visalaika norėjau paklausti ką tu ten fotkinai netoli /tplv ir va dabar sužinojau. Mldc baisiai įdomu skaityti buvo! ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu neblogai

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va kam reikėjo manęs ten. :D Visai neblogai sukurta, gan įdomu buvo skaityt, šaunuolis!  B)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neblogas, tik jai noretum rimtesnius laikrascius kurt daryk kokybiskesnes nuotraukas bei prie teksto labiau padirbėk. +rep

Ačiū,stengiuos daugiau tam laiko skirt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paprasta, gražu, be jokių "pribombasų", man patiko. Sekmės toliau kuriant.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...