Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dyglas_Fingeris

Dyglas_Fingeris ban Paulius_Jusas

Rekomenduoti pranešimai

Nesuprantu, kur tu įžvelgi vėl aimą?

Va žėk su mygtuku kaip buginas tas antras paspaudimas

 

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesvaikit kur čia tas aimas? Kad spaudinėja pele tai aimas??? 

Redaguota nario Max_Tosha
Narys įspėtas: Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2/8/2018 at 20:45, Nikotinass_Heroinass rašė:

Nesvaikit kur čia tas aimas? Kad spaudinėja pele tai aimas??? 

Dyglas šiek tiek klaidą padarė, nu ne jo tiesioginė bet susimaišė, kai rodo jog spaudinėji dešinį mygtuką, ištikrųjų naudoji ratuką(wheel up/down)(https://imgur.com/a/IARik), tai čia toks biški nonsense. O kad šitu atveju aimas tai neabejočiau, nes dar nemačiau žaidėjo kuris pataikytų kiekvieną kulką į judančius kitus žaidėjus, o vieną praleistų šaudamas tenpat tik todėl nes sekundę prieš tas žaidėjas jau buvo nušautas :) . Tai šitu atveju tikrai nesuklydo.

Redaguota nario Max_Tosha
Narys įspėtas: Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Ledas_Competiv rašė:

Dyglas šiek tiek klaidą padarė, nu ne jo tiesioginė bet susimaišė, kai rodo jog spaudinėji dešinį mygtuką, ištikrųjų naudoji ratuką(wheel up/down)(https://imgur.com/a/IARik), tai čia toks biški nonsense. O kad šitu atveju aimas tai neabejočiau, nes dar nemačiau žaidėjo kuris pataikytų kiekvieną kulką į judančius kitus žaidėjus, o vieną praleistų šaudamas tenpat tik todėl nes sekundę prieš tas žaidėjas jau buvo nušautas :) . Tai šitu atveju tikrai nesuklydo.

Dar vienas atsirado čytų žinovas, kiek aš į jį pataikiau 3-4 iš eilės tai jau aimas. Zjbs logika. Beto rimtesnis awp'eris už mane tai @Darius_Darkking. Śits pisdavo kai nesveikas ir niekas aimu nevadindavo, o jau mane tai jau aimu vadinat.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2/9/2018 at 07:26, Paulius_Jusas rašė:

Dar vienas atsirado čytų žinovas, kiek aš į jį pataikiau 3-4 iš eilės tai jau aimas. Zjbs logika. Beto rimtesnis awp'eris už mane tai @Darius_Darkking. Śits pisdavo kai nesveikas ir niekas aimu nevadindavo, o jau mane tai jau aimu vadinat.

Jo jo atsimeni kaip buvo headshotu sistema ir tu lektuvu skridai o as nuo vaziuojancios masinos pisau tau headshota ;D :D: D:D

Redaguota nario Max_Tosha
Narys įspėtas: Beprasmiai pranešimai
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija nepriimta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...