Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Matt_Wooxy

Scammeris - Minde_Jaunėlis.

Rekomenduoti pranešimai

Tema sulaukusi daugiau komentarų nei atnaujinimų tema, imam sita į skripterius axuenas programer.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jasnas jis jau buvo seniau.. ;DD
Dabar stpdv, arba leavins iš po tokio spaudimo, arba su kitais acc plaksis po LV, kaip naujokas tipo.. ;DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jasnas jis jau buvo seniau.. ;DD

Dabar stpdv, arba leavins iš po tokio spaudimo, arba su kitais acc plaksis po LV, kaip naujokas tipo.. ;DDD

 

kiaušini tu koks čia spaudimas , vpš leavinu aš čia ta sampa :DDDDDD juokdary nejokink

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kiaušini tu koks čia spaudimas , vpš leavinu aš čia ta sampa :DDDDDD juokdary nejokink

Po tokio spaudimo aš ir lyvinčiau 67LZe1L-CxJ5UOkGrbiN3A.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Po tokio spaudimo aš ir lyvinčiau 67LZe1L-CxJ5UOkGrbiN3A.png

 

 

spaudimo , girdi koks čia spaudimas ne tie jau metai kad čia žaisti kiaušas irgi geras šudus svarbu parašyt :DDD , nejuokinkit , vieninteliai kas prakaituoja tai va jus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėdi namuose prisišikęs, ir galvoją *Myliu Las-Venturas.lt* kaip grąžint skolas.. :DDDDD 
Dabar tik toks ahujielnes velniūkštis.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėdi namuose prisišikęs, ir galvoją *Myliu Las-Venturas.lt* kaip grąžint skolas.. :DDDDD 

Dabar tik toks ahujielnes velniūkštis.. :D

 

namuose prisisikes :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD by.bydėjas aš ant tokiu :DDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš padedant reikia visada istoriją žmogaus pasižiurėt, o čia, kad pasigaunat tai abi pusės kaltos, nes žmogus tai žinomas kaip scamintojas, o jūs aklai pasitikėjot ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš padedant reikia visada istoriją žmogaus pasižiurėt, o čia, kad pasigaunat tai abi pusės kaltos, nes žmogus tai žinomas kaip scamintojas, o jūs aklai pasitikėjot ir tiek.

 

man tai giliai ph supranti ką čia mano nei jus ka žinot kaip viskas buvo nei ka , tai laisvi esat , man tai giliai pohui ant tos nuomonės ar taip ar taip man čia joks spaudimas tiesiog nebeidomus toks samp koks buvo 2010-2012m ir dingo visa motyvacija , buvo puikiu žmoniu su kuriais susipažinau ir toliau bendrauju o jūsų nuomonė čia kitu  0 verta :D tai laisvi .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man tai giliai ph supranti ką čia mano nei jus ka žinot kaip viskas buvo nei ka , tai laisvi esat , man tai giliai pohui ant tos nuomonės ar taip ar taip man čia joks spaudimas tiesiog nebeidomus toks samp koks buvo 2010-2012m ir dingo visa motyvacija , buvo puikiu žmoniu su kuriais susipažinau ir toliau bendrauju o jūsų nuomonė čia kitu  0 verta :D tai laisvi .

Emigruoja dabar i bumeryno kopija, *Myliu Las-Venturas.lt* tu *Myliu Las-Venturas.lt* iš čia *Myliu Las-Venturas.lt* tu *Myliu Las-Venturas.lt*

 

, išmok kažka daryt, o ne zmones apgaudinet. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Emigruoja dabar i bumeryno kopija, *Myliu Las-Venturas.lt* tu *Myliu Las-Venturas.lt* iš čia *Myliu Las-Venturas.lt* tu *Myliu Las-Venturas.lt*

 

, išmok kažka daryt, o ne zmones apgaudinet. 

ė kažkas nepatinka? Paška ir ten žaidžia,ir ką tu į tai? turėsi kažką pasakyt,į mūsų ts užeik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinok minde jeigu rimtai pana sugebejai apgauti tai kritai akyse smarkiai ir pnš.

 

 

Bėt tiesa pasakius čia Lietuva ko noreti? Lietuviu bruožas visiem pakenkti apipisti, kidalinti čia jau nieko nepakeisi. Kiek kartu yra kidaline ir mane pasitiki žmogumi ir tave kidalina daleiskim, užsieni taip irgi būna bet tikrai ne taip dažnai kaip Lietuvoje nors daug mažiau gyventojų.. 

 

Čia manau reiketu keisti mastyma ir atlyginima Lietuvoje kad taip nebūtų..

galva isitrink ko ant tu lietuviu stumi kaip mociute prie prilafkes? ne tautiskume esme, jei sudgabalis neaukletas tai nesvarbu ar jis negras indusas ar lietuvis jis vistiek ta pati suda sumals.. vaiku teisiu reik *Myliu Las-Venturas.lt* atsisakyt ir nuo vaikystes atmus tokias gandoniskas mintis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau Minde neužkliuvai niekad visada sutarėm ir nemanau, kad pablogės nuomonė, bet kad taip su Judita pasielgei, tai žemas lygis Minde :(

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu šiaip nuomonė apie tave yra gera, ir toks mldc pastaruoju metu buvai, bet taip pat kaip ir Ernestas sakė tą situaciją su Judita tai žemaa..  :(

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iklimpes sako kazkue :Ddd rasykit jus cia ka norit giliai poxui man vps ant jusu eikit apsirasyt zajavom

 

Ant galo pasakysiu tiek , laisvi tefteliai ir lajdo ryterei a ok

Mielas Mindde_Jauneli ,jeigu tau ph norėjau paklausti kodėl čia kažkas kažką parašo iškarto atrašote? Juk jums ph tai net neikit į šitą temą ir ramu :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DD nu ir gerai daro žmogus,visur kur normalūs žmonės perka/parduoda tai susitinka, o nebazarina per laidą. SESELĘ Į SALĘ

 

b5242e59bcfbf69298de440971cf9a10387.jpg

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu šiaip nuomonė apie tave yra gera, ir toks mldc pastaruoju metu buvai, bet taip pat kaip ir Ernestas sakė tą situaciją su Judita tai žemaa..  :(

Aš nesuprantu tokių žmonių, apgavo daug daugiau žmonių, o ne tik tą Juditą tavo. Svarbiausia paną apgavo, o kitiem "sėkmės kitą kartą" kai per invio atrankas į free adminus. Lygybės 0

 

ir kaip jau ir minėjau prieš skolinant ar perkant kažką turit žmogaus reputacija pažiurėt, o ne aklai pasitikėt. žmonės yra savanaudžiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

lo chas jaunėlis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jaunelio nebematau :/ serve :D del ko cia taip gi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal kam yra Jaunelis vedes pinigus i banko saskaita? :D ta prasme kad tikrai esat gave pinigu is jo per banko saskaita o ne tik fotke su suklastotais pavedimu israsais. :D numeskit į pm jeigu turit jo banko sąakaitą. Skoloj neliksiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...