Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Domka_Bmww

[Priimta] Domka_Bmw ban Dark_Boy

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Domka_Bmw
2. Užblokuoto asmens slapyvardis (
Vardas_Pavardė): Dark_Boy
3. Užblokavimo priežastis
: čytinimas
4. Papildomi komentarai (nebūtina): Su autoclicker kasineja, prieš tai nespėjau record padaryt i vandeni nušokliavo ir toliau clikino kol pažiūrėjas i pc suprato kad sala baigėsi, 2 kart pakartotinai rašiau ( esi ? ), bet jokios reakcijos nebuvo iš jo, naudojasi proga kol viskas x2.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

  • Patinka 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip su autoclickeriu, Bet aš tau neprivalau atsakyt i taip kad ar esu,Pats matai jog spaudinėjų shift dėl sokynėjimo,kad nemestu man afk,Jeigu tau truksta demesio su sratu tai eik ir siulyk kitiems,ir jei dar kenksi man pyktibiskai tai žinok Lažda turi du galus,vienas man,kitas tau už padarytą klaidą,kuria padarysi,Tu tik antra kart paklausei ar esu,Tai išjungiau auto clickeri,ir norėjau atsakyt,ir nespėjau nes pastebėjau jog banas,tai prisijungiau iš naujo nusipirkau unban ir parašiau tau i /vch Gali EKKO Tikrint logus,Nes toks bannedas tavo kad nieko čia nereiškia,ir visu pirma eik paverkti toliau /vch provakuodamas,ir jau nukentėjai 300min mute kuria nusiemei ''DONORAS''. Tad viso gero Nelaukių tavo atsakymo,o laukiam Ban/unban Prižiurėtojo atsakymo Arba kažkurio kito komandos nario kuris atsakyt gali...

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Priimta!

Užblokavimo apeliacija priimta

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Dark_Boy rašė:

Taip su autoclickeriu, Bet aš tau neprivalau atsakyt i taip kad ar esu,Pats matai jog spaudinėjų shift dėl sokynėjimo,kad nemestu man afk,Jeigu tau truksta demesio su sratu tai eik ir siulyk kitiems,ir jei dar kenksi man pyktibiskai tai žinok Lažda turi du galus,vienas man,kitas tau už padarytą klaidą,kuria padarysi,Tu tik antra kart paklausei ar esu,Tai išjungiau auto clickeri,ir norėjau atsakyt,ir nespėjau nes pastebėjau jog banas,tai prisijungiau iš naujo nusipirkau unban ir parašiau tau i /vch Gali EKKO Tikrint logus,Nes toks bannedas tavo kad nieko čia nereiškia,ir visu pirma eik paverkti toliau /vch provakuodamas,ir jau nukentėjai 300min mute kuria nusiemei ''DONORAS''. Tad viso gero Nelaukių tavo atsakymo,o laukiam Ban/unban Prižiurėtojo atsakymo Arba kažkurio kito komandos nario kuris atsakyt gali...

Pats prisipažinai naudojęs programą, kuri neleistina. Ką aš patikrinti turėčiau? 

  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...