Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Big_Dadyy

Bankomatu plešimas.

Ar sutinkate su įdėja?  

8 nariai balsavo

  1. 1. Ar sutinkate su įdėja?



Rekomenduoti pranešimai

1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): serveris 

2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): būtu papildoma veikla visam projektui.

3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti): taigi galėtu būti per visa lv bankomatai,  ir juos būtu galima laužti. Nusipirkus iš kiosko laužtuvą, nuvykti prie bankomato ir parašes komanda /laužti laužete tai užtruktu 3min. Kol laužete bankomatą gauna pranešima teisėsauga. Už išlaužta bankomata būtu galima gauti pinigų ir xp galėtu būti, ir būtu įvairuovės pvz:prie vyriausybes jei išlauži gauni 4k, 100xp o prie banko mažiau. Ir t.t

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas dalykas, dėl 4k niek nerizikuos gaut star ir jail. Jei darut tai daryt bent 50k kaip minumum. Kitas dalykas civilis lauždamas nuo tssg nihuja neapsigins. Tai vėl nieks tuom neužsiims.  Klanams gal ir idėja būtų, bet mano akimis jie turi ir dabar pilnai veiklos, kurios net neišnaudoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Misteris_Smitas rašė:

Pirmas dalykas, dėl 4k niek nerizikuos gaut star ir jail. Jei darut tai daryt bent 50k kaip minumum. Kitas dalykas civilis lauždamas nuo tssg nihuja neapsigins. Tai vėl nieks tuom neužsiims.  Klanams gal ir idėja būtų, bet mano akimis jie turi ir dabar pilnai veiklos, kurios net neišnaudoja

Taip sutinku su kainom,bet aš kalbu tie kurie dirba paprastus darbus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku galima padaryti kad jei laužė bankomata turi laiko praeiti kol vėl bus sutvarkytas bankomatas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...