Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Prisijungę žaidėjai: 0 / 0

Versija:


Joma

JOMOS atsiliepimas apie LV

Rekomenduoti pranešimai

                                                                                                                   Jomos atsiliepimas

 Na va jau serveryje žaidžiu beveik metus ,per šiuos metus patyriau daug nuotykių,susipažinau su daug malonių žmonių.Per tuos metus aš šį servą tesiogine to žodžio prasme išsimilėjau.Kodėl išsimylėjau ,nes čia yra labai grąžūs map darbai ypač ,kai ateina vakaras .Kam aš noriu padėkoti labiausiai iš serverio žaidėju (administracijos) ,tai The_Deus žinau jo tokia pareiga padėti serverio žaidėjams (naujokams) ,bet šis žmogus tikrai yra atsidavęs serveriu bei jo žaidėjams todėl aš visą laiką būsių už jį.Šiame serveryje yra dar vienas žaidėjas kuris padeda ,tai Barry jis visada padeda ,kai reikia kokio fikso ar šiaip patelinti į tplv todėl ir jam esu dėkingas.

                                                                                    Darbai

Jų yra mažai ,bet jie yra taip gerai sustiguoti ,viskas labai grąžiai sutvarkytą todėl juose nematau jokiu minusų .

pirmasis mano darbas buvo Picų išvežiotojas per kurį užsidirbau 50 e. :D

                                                                                                Žvejyba

Va čia tai zalatoj .Per šią sistemą nežinau gali lemais vartytis (jeigu turi žvejo patirties).Tu per čia gali pagauti beleką: perlą,piniginę,žuvys kurios yra visai vertingos ir auksinį lagaminą. Kai pirmą kartą pagavau lagaminą vos nuo kėdės nenuvirtau <tai buvo bronzinis lagaminas>

                                                                                                  Klanai

Ši sistema man patiko ,nes žinau ,kad gali pats susikurti klaną ir būti klano vadas ,bet tuo pačiujų reikia bijoti

jų ,nes jie belekada jus gali pagauti ir pagrobti taigi saugokitės :DD .

 

Paigiau savo atsiliepima manau ,kad jums buvo malonu skaityti mano šį atsiliepimuką apie Las_Venturos serveį.

Noriu palinkėti Max_Toshai ir Invision_Whitui ,kad nepavargtu tobulinti serverio ir daryti jį kuo tikroviškesnį

Ačiū jums

 

 

 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Trumpas, lengvai skaitomas atsiliepimas, puikiai viską aprašiai :D tik galėtum šriftą ir spalvas šiek tiek paderinti ;)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogas atsiliepimas, bet truputi šriftas per didelis :D Sekmės serveryje!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, kad parašei atsiliepimą, buvęs alpha vade. :D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiek tiek šriftas gal per didelis :D Šauniai parašei, aš taip pat pastebėjau šiuos du asmenis @The_Deus, @Barry_Thorne, kurie dažnai stengiasi ir padeda žaidėjams. Ties žvejyba, tai ne visiems taip ir gerai sekasi, kad ir tos patirties turi (aš :D). Šiaip, neblogas atsiliepimas ;x

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū už palinkėjimą administracijai ir džiaugiamės, kad renkiesi mūsų projektą! :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas, viskas man patiko su aprašymais ir mintimis, tačiau tekstą galėjai šiek tiek ir mažesnį paimt. Sėkmės!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu o jau tekstas tai gero dydzio.. :D Labai pritariu tau del Barry, man asmeniskai jis geriausias administratorius, kiek prasau pagalbos - visada jis padeda

  • Patinka 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikiai aprašyta , patiko ta vieta apoe žvejyba.. kai nuo kėdės nuvirtai :D , viskas išsamu smagu skaityti . Sėkmės!

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...