Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Prisijungę žaidėjai: 0 / 0

Versija:


Kamille_Bev

Peikiu Kescius Axujel

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Kamille_Bev
2. Administratoriaus slapyvardisKescius_Axujel
3. Administratoriaus nusižengimas: Pirmas pradėjo mane trankyti, neslėpsiu pavadinau jį liaudiškai tariant "Asilu" bet tai nėra tiesiogiai įžeidžiantis žodis, tada jis šaudydamas susprogdino mano automobilį (Atstatymas kainavo: 37,1k, mechanikų serveryje buvo dirbančių: 0) ir galų gale nužudė, taip pat tokiu atvėju kaip mano, galima peikti jį tiesiog dėl prasto administratoriaus darbo. Administratorius žmogui turėtų teikti pagalbą ir rodyti pavyzdį, o ne kelti baimę leidžiant laiką nuostabiame serveryje.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

ec80e66f290cb999d1c4748ac01b7d5e787.jpeg

befa543f42d84911567f84a3e16e934d911.jpeg

43de3cf83ef927a68d7a25d5d3788040807.jpeg

d73beff8039b84d9bca4d115e158a118478.jpeg

a18dd0224088b87b6f292a2d013a3f83932.jpeg

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

https://imgur.com/a/9SnvO5Z

Nežinau ką ir beatsakyti. Kaip sakoma ką prisidirbai tą siurbk. Atvažiavus į /tplv netyčia į ją atsitrenkiau iškart išvadino asilu. Gavo mute nes serveryje žaidžia žmonės, ne asilai ar dar kokie gyviai. Galų gale iš to įniršio jog uždėjau mute TEISĖTAI pradėjo persekiot ir specialiai trankytis per visą miestą. Trūko kantrybė. Net nesugalvojau daryti screenshot'o dėl tokio dalyko, kadangi nemanau jog buvo verta ir kils toks skandalas. Būdamas administratoriumi gali turėti ir savo kažkokį tais laisvą laiką. Taip, suprantu mes turim teikti pagalbą ir maloniai ją suteiksiu jei tik paprašys. Tau iš manęs jokios pagalbos kaip supratau nereikėjo nes tu net nesikreipei. O aš turėjau laisvalaikį, kadangi buvo jau vėlu ir pasilikę žmonės tiesiog linksminosi. Tad peace ;). Reikia pagalbos? Drąsiai kreipkis ir su malonumu padėsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neįžvelgiu administratoriaus nusižengimo. * O dėl šaudymo trūksta įrodymų. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...