Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


The_Boos

Peikiu Frankis_Electro

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: The_Boos
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis:  Frankis_Electro
3. Jūsų kaltinimai:   Šaudo su darbine apranga
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:     https://imgur.com/a/QZMJNCv

  • Naudinga! 1
  • Haha 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, šaudžiau. Tikslios priežasties tam ką padariau neturiu, norėjau galbūt pajuokauti, tikrai pavyko pajuokauti. Šaudžiau su colt, žalos padarymas labai mažas, jei būčiau turėjęs rimtus ketinimus būčiau iš ginklinės kažką rimčiau nusipirkęs. Kažko rimto nenorėjau padaryti ar pakenkti, būčiau paskui sutvarkęs ir tiek. Išties kažkaip net keista, jog dėl tokio dalyko papeikimą parašei, galėjai į kalėjimą pasodinti ir tiek, o čia iškart bandymas man pakenkti, galėjai kalbėti ir klausti kodėl taip darau, galbūt į kalėjimą pasodinimas būtų mane paprotinę ir daugiau to nebebūčiau daręs, jei būtų pasikartoję tada suprantu kodėl parašei papeikimą. Dabar suprantu, kad neturi ką veikti, nori man pakenkti ir nori skųsti. ČIa žaidimas ir jį reikia žaisti, o ne juo gyventi. Atsiprašau jei kažkaip labai pakenkiau.

Noriu paklausti, kodėl iškart rašai papeikimą, o ne bandai kalbėtis ir įsigilinti į situaciją?

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 44 minutes(-čių), Frankis_Electro rašė:

Sveikas, šaudžiau. Tikslios priežasties tam ką padariau neturiu, norėjau galbūt pajuokauti, tikrai pavyko pajuokauti. Šaudžiau su colt, žalos padarymas labai mažas, jei būčiau turėjęs rimtus ketinimus būčiau iš ginklinės kažką rimčiau nusipirkęs. Kažko rimto nenorėjau padaryti ar pakenkti, būčiau paskui sutvarkęs ir tiek. Išties kažkaip net keista, jog dėl tokio dalyko papeikimą parašei, galėjai į kalėjimą pasodinti ir tiek, o čia iškart bandymas man pakenkti, galėjai kalbėti ir klausti kodėl taip darau, galbūt į kalėjimą pasodinimas būtų mane paprotinę ir daugiau to nebebūčiau daręs, jei būtų pasikartoję tada suprantu kodėl parašei papeikimą. Dabar suprantu, kad neturi ką veikti, nori man pakenkti ir nori skųsti. ČIa žaidimas ir jį reikia žaisti, o ne juo gyventi. Atsiprašau jei kažkaip labai pakenkiau.

Noriu paklausti, kodėl iškart rašai papeikimą, o ne bandai kalbėtis ir įsigilinti į situaciją?

Aš sakiau parašysiu ppk tu sakiai ph :)    https://imgur.com/a/qgTPIlz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), The_Boos rašė:

Aš sakiau parašysiu ppk tu sakiai ph :)    https://imgur.com/a/qgTPIlz

Nenukrypstant, kodėl neatsakai į mano klausimą?

prieš 3 valandas(-ų), The_Boos rašė:

Noriu paklausti, kodėl iškart rašai papeikimą, o ne bandai kalbėtis ir įsigilinti į situaciją?

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Frankis_Electro rašė:

Nenukrypstant, kodėl neatsakai į mano klausimą?

 

Tai jei sakai ph ant ppk tai kam kalbėtis??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, The_Boos rašė:

Tai jei sakai ph ant ppk tai kam kalbėtis??

Na, nes ne apie patį papeikimą kalbu labai, klausiu kodėl tu jį puolei rašyti, o ne įsigilinti į situaciją ir kalbėtis kodėl aš taip dariau? Klausimas tas pats:

 

prieš 10 valandas(-ų), Frankis_Electro rašė:

Noriu paklausti, kodėl iškart rašai papeikimą, o ne bandai kalbėtis ir įsigilinti į situaciją?

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...