Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tomas_Dirt

Pagalba del keybinderio

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Kokios pagalbos reikia?: Keybinderio problema.
2. Apibūdinkite iškilusią problemą:Visados pas mane keybinderis veikdavo greitai tiesiog paspaudi net nematai kaip raso o iskart komanda ivykdoma. O dabar pastaruoju metu rodo kaip raso keybinderis ir tik tada pasitvirtina komanda. (Visus samp esamus keybindus isbandziau)
3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina):

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man taip yra buvę, tiesiog ištrinti iš GTA folderio ten dokumentuose tą failiuka gta.set ar kaip ten, pask persirašyt pati GTA, viską apsioliučiai ištrink, perkrauk pati PC po ištrinimo, ir mėgink vėl įsirašyti. Jai dar nepadės, tai kažkas su rezoliucija blogai, nelabai greit reaguoja į keybinderi. Kžn, aš perrsirašiau ir t.t man padėjo. Nežinau kaip tau, pamėgink, jei padės. Parašyk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 valandas(-ų), Kevin_Ots rašė:

Man taip yra buvę, tiesiog ištrinti iš GTA folderio ten dokumentuose tą failiuka gta.set ar kaip ten, pask persirašyt pati GTA, viską apsioliučiai ištrink, perkrauk pati PC po ištrinimo, ir mėgink vėl įsirašyti. Jai dar nepadės, tai kažkas su rezoliucija blogai, nelabai greit reaguoja į keybinderi. Kžn, aš perrsirašiau ir t.t man padėjo. Nežinau kaip tau, pamėgink, jei padės. Parašyk.

Bibi nepadejo.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...