Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

Dovanos

Rekomenduoti pranešimai

.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jus tai cia litu gaunat o as bonke baltos :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puoduką gerti arbatai :), Kalėdų Senelį Šokoladinį, Kalėdų Senelį Šokoladinį, Žaidimams skirta klavetūrą kuri žiba :o Va foto(Ne mano daryta):

 

Hama-uRage-Exodus__20694_zoom.jpg

 

 

Šonuose ji žiba :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gavau naują kompą , fuck yeah ir dar seneliai davė pinigų ir saldainių , jau siunčiuosi SAMP'ą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Klavetūra nauja su kuria vos moku rašyti ir gali tamsi šviesti, dauk šokolado ir Pinigų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pinigų, šokaladų saldainių ir panašiai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gavau pinigų, daug milkos, dovanų kupona kur galima išsirinkti kur nori praleisti smagiai laiką dviem :P ir boulingą čėki, kuri jau išnaudojau šianden :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko. :) Ir ne todėl, kad neesam bagoti. Tiesiog esu neišlepintas, o man džiaugsmą suteikia tikrai ne dovanos, o draugės ir šeimos artumas per šventes. Ir manykit ką norit. Ir per tokias šventes materialinės vertybės išryškėja paskutinės.

  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko. :) Ir ne todėl, kad neesam bagoti. Tiesiog esu neišlepintas, o man džiaugsmą suteikia tikrai ne dovanos, o draugės ir šeimos artumas per šventes. Ir manykit ką norit. Ir per tokias šventes materialinės vertybės išryškėja paskutinės.

 

Nismo, tiesiai į dešimtuką :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko negavau, bet man ir nereikia jau. O jai kažko užsimanysiu tai nusipirksiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu jo, kaip paklausai, dovanoja visokius kompiuterius, net keista kažkaip.. Atsiprašant, kaip kokiems noliferiams, bet čia žinoma ne man spręst. 

 

Kaip ir Nismo, aš nieko negavau, tik iš močiutės 20 litų ir žinau, jog sesė yra nupirkus kažkokias maikes, kurios nepraleidžia šilumos. Iš tikro, mes neįvertiname ką patys gauname iš tėvų ar artimūjų, pasidžiaugiame tik tuo metu ir vėl viską pamirštame, vėl mūsų tėvai mums atrodo blogi.. 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu jo, kaip paklausai, dovanoja visokius kompiuterius, net keista kažkaip.. Atsiprašant, kaip kokiems noliferiams, bet čia žinoma ne man spręst. 

 

Kaip ir Nismo, aš nieko negavau, tik iš močiutės 20 litų ir žinau, jog sesė yra nupirkus kažkokias maikes, kurios nepraleidžia šilumos. Iš tikro, mes neįvertiname ką patys gauname iš tėvų ar artimūjų, pasidžiaugiame tik tuo metu ir vėl viską pamirštame, vėl mūsų tėvai mums atrodo blogi.. 

 

Tiesiog, tie kurie gavo daug dovanų aš suprantu - gera, smagu. Pirmas įspūdis būna tikrai smagus. Bet iš didelio rašto greit išeisit iš krašto. Pasidžiaugsit kelias dienas, galbūt mėnesius ir pamiršit tas dovanas. Tačiau nepamirškit, kas vis dėl to daugiausiai dėl to stengėsi ir ką iš tiesų reikia vertinti. Juk vėliau tu to gali nebeturėti ir net nežinai kada tai nutiks. Tėvai, artimi žmonės - jie yra svarbiausi. O tie, kurie turi bent lašelį pagarbos jiems, per šventes visą dėmesį sutelkia tik į juos. Tie žmonės nepuola žaisti su nauju kompiuteriu, nespaudo naujojo telefono ekrano ar bėga ir pasiskelbti apie tai socialiniuose tinkluose. Ir netgi gavę didžiausias dovanas jie nepamiršta tikrųjų vertybių, kurias reikia puoselėti. Galbūt kas pavadins mane filosofu, kad nusišneku ir panašiai. Bet juk taip yra iš tikrųjų. Visas materialines vertybes jūs galite turėti bet kada, tačiau artimus žmones - nežinote, kada galite prarasti ar juos stipriai įskaudinti. Ir man labai smagu, kurie per šias šventes nepamiršo ar nepamirš pasakyti savo artimiesiems, kaip stipriai juos myli ir padėkos už skanią vakarienę prie gražaus Kalėdų stalo. :)

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau puse kurie čia parašė tikrai tiek negavot, nes tikrai nesamones surašot. Aš gavau puodelį, du megztinius, įrankių komplektą ir vonios priemonių komplektą (dušo želė ir šampūnas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oj pzdc gavau plančetinius 3 ipad naujus, xboxą nauja ir 360, playstation naują ir dar 3 tuo pačiu, ant visų konsolių po GTA5 ir lifetime network ticketus.Dar BMW gavau ne naują bet A5 ką žinau, man tinka kolkas juk vairuot dar nevairuoju.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oj pzdc gavau plančetinius 3 ipad naujus, xboxą nauja ir 360, playstation naują ir dar 3 tuo pačiu, ant visų konsolių po GTA5 ir lifetime network ticketus.Dar BMW gavau ne naują bet A5 ką žinau, man tinka kolkas juk vairuot dar nevairuoju.

 

Gali foto? Nelabai tikiu kažkaip :|

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gali foto? Nelabai tikiu kažkaip :|

Tu gal byb** daužtas tai aišku pis* protą....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu gal byb** daužtas tai aišku pis* protą....

 

Ooo tai ką iš tikro gavai o.O ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ooo tai ką iš tikro gavai o.O ?

Progą leavint šitą projektą :o tai geriausia dovana!! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Progą leavint šitą projektą :o tai geriausia dovana!! 

01-00+9gag+~+True+Story+~+Line+Drawing+~

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kalėdos - Svajonių metas ;)

Tai ir svajoja taip nevaikiškai vyrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gavau to ko ir prašiau, aišku neprošal butu buve jei bučiau naujo telefono prašęs, nes nk gero pas mane, bet čia kažkodėl prie šitų dovanu mane labiau traukia, su telefonu nieko nepasieksi, o su turniku, atramom, rezultatas bus  :)).

00005106641851066418_z1.jpgPRISITRAUKIMU SKERSINI, NAMIE.
00005106637551066375_z1.jpg ATSISPAUDIMŲ ATRAMAS :)

Na dar pas senelius šiandien jei važiuoju ten dar bus, čia namie ka gavau parodžiau, bet šiaip daugiau kaip ir nieko nereikia, na bet ka gausiu ta, blogiau nebus :).

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...