Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 43 / 200

Versija: LV 7.2.7

Destiny_Young

Nariai
 • Pranešimai

  137
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

56 Pažengęs

Apie Destiny_Young

 • Rangas
  Bandantis pritapti

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  PREMIUM

Paskutiniai lankytojai

911 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis: Destiny_Young2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Einaras_Bmw3. Jūsų kaltinimai: Žiūriu, ir tu pasijutai Karalium? Ar kaip? Komentuosi, kur nori ir betkada ir bereiksmiškai, betkuriam temose. Kas tu toks esi? Kad lendi? Administratorius? Ne tai kad tu ne direktoriaus prižiūrėtojas esi, tu dar tas busi ryžikas iš lemege, grižk į savo ūrva. Tuoj aš tau patvirtinsiu, nenorėk geriau nenorėk tai. Čia tas iš ryžiuko net nemėgink, slėpt komentaro. Žinoma čia skirtas direktoriaus sub-forumas, tai čia ir papeikima rašysiu, norės moderatoriai perkėls į kita sub-foruma.4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 2. 1. Jūsų slapyvardis: Destiny_Young2. Administratoriaus slapyvardis: Max_Tosha3. Administratoriaus nusižengimas: Atmetinėjimas admin prižiūrėtojaus papeikima (savu gynimas, ir nebaudžiamas lieka) Kaip ir viskas tvarkoj ane? Viskas ok, gerbiamo Pono tedis buvo atseit buvo priimta kad bus nubaustas, bet jam įspėjimas joks nepriklauso? Ok, gi čia viskas ok yra, ir normalu 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 3. 1. Jūsų slapyvardis: Destiny_Young2. Administratoriaus slapyvardis: Artis_Gta3. Administratoriaus nusižengimas: Taip, išeina kad žaidėjas turintis VIP statusa, kuris įžeidė per /vchat panaudodamas, čia ir stojam. Nuo kada Administratoriaus prižiūrėtojas gali kištis į VIP narių, ir bausti kaip už administratoriaus nepagarba, šita visa reikala tvarko gerbiamas Ponas Tedis, o ne tu! VIP prižiūrėtojas tai vip prižiūrėtojas atsakingas už papeikimus, antra administratorius prižiūrėtojas tai administratorius prižiūrėtojas yra, kuris neįžeidę per admin chat, ar per admin komandomis, ko tu kiši savo snapa kur tau nereikia, ir baudi kaip už administratoriaus nepagarba, kad tau šiknon ta įspėjima sukišiau ir net sugrūsiu kad tu aimuosi, ir dar už blogas /lban /ban bent koks blogas banas ir nepatvirtina nors yra vaizdinęs įrašai kuriam administratoriui kilą įtarimas, jis ir ji užblokuoja, matosi kad nerimtas esi šiame projekte, tu galvoji, įvesi taisyklės, ir pagal savo nuožiūra taškysi savo įspėjimus, nichuje, aš sakau geranoviškai nesikišk kur tau nereikia tu gi nepriklausai VIP komandai, ir už ji neatsakingas esi, raminkis su savo įspėjimais, ir kišimasi kur tau nereikia listi. Nesijaudink, dėl šventos ramybės, įrodymus pateiksiu. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 4. Destiny_Young

  Peikiu Hello_World

  1. Jūsų slapyvardis: Destiny_Young 2. VIP nario slapyvardis: Hello_World 3. VIP nario nusižengimas: Nepagarba žaidėjams /vchat 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 5. @Max_Tosha ar baiksi mane bausti? as uz tiesa rasau i tema, aciu uz demesi.

  image.png.10d9df1375517948de755603b3061dfc.png

 6. @The_Deus Vergas, alaus parnesk

  1. The_Deus

   The_Deus

   Ko dar noresi vergvaldy

 7. viena salina is drk posto, kits iseina, kita priskiria drk

  1. John_Nike

   John_Nike

   Idomus toki rinkimai :D

 8. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Destiny_Young Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): forumui, sub-forumas. Kokia tai sistema?: - Kodėl tai yra naudinga?: Sukurkit sub-foruma su kompiuterija susijes su tech dalykais ir pagalbos. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Nes nematau tokio sub-forumo, jei kokios ten pagalbos reikėtu kokiam žmogui suteikt informacijos, ar pagelbėt su kompiuterių techninem nesklandumais.
 9. Destiny_Young

  Domas_Paksas užblokavo Audrius_Brapapa

  Cia ne cytai, o tiesiog gta klaidu isnaudojimas, kuris jau visiems zinomas ir leidziamas, cia double jump su bmx
 10. jei baninat del speed, dazniausia problema atkreipkit i ping'a, kuris siuo metu apsitriohino ponas tedis.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Eimaz_Yellow

   Eimaz_Yellow

   Hot_Anonymous Laiko klausimas kada normalus unban atsiras. :D nepyk bet realiai daugeliu zaideju akim tu nesi tam skirtas.

    

  3. Hot_Anonymous

   Hot_Anonymous

   gal apsikeiciam?

  4. Eimaz_Yellow

   Eimaz_Yellow

   Hot_Anonymous Ne dekui senu, turekis ka turi :D bet galetum ir dazniau atbanint zaidejus bei neuzaikyt zaideju bane ar be atsakymu po 18h :D nes tokiu kaip ''Draugus'' tai per 1h patikrini i jau atsakai :D

 11. Destiny_Young

  Idėja /nusižudyti

  Pries, nori nusizudyti? /adminams kill mane.
 12. Destiny_Young

  Idėja /nusižudyti

  Mentai gaudo, ups netycia ne ta keybinda paspaudziau /nusizudyti
 13. Destiny_Young

  Dyglas_Fingeris užblokavo Poskus_Makvynas

  Cia tanko modas (kiauriai vazineji), invulas hp nenuima ir tiek
 14. @Rowland_Quradose penktokelis prapiso drk zaazaza

 15. idekit i csgo sampcaca, nes jau free padare @Alcapone_Pablito i pasiulymus jau rasyk

×