Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 46 / 300

Versija: LV 7.3.2

Mat_Himplin

Nariai
 • Pranešimai

  53
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Mat_Himplin paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 6 2018

Mat_Himplin turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

206 Pripažintas

Apie Mat_Himplin

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

1.916 profilio peržiūros
 1. Variantai: A: Kompiuterio problemos - siūlyčiau patikrinti kiek yra vietos jūsų h. drive, jeigu mažiau nei 15 GB gali sukelti problemų su apkrovimu(tame diske, kur yra įrašyti Windows); RAM atminties bei CPU apkrovimas, jeigu yra virš 75% siūlyčiau žiūrėti dėl ko: pašalinės programos, netvarkytas kompiuteris (virusai, pats kompiuteris pilnas dulkių ir t.t.) ir galų galiausiai jūsų driveriai gali būti pasenę/blogos versijos, reikia atnaujinti. B: SAMP - jeigu problemos seniau nebūdavo ir tik neseniai prasidėjo taip darytis reikia pažiūrėti į jūsų paskutinius veiksmus, įrašėte modifikacijas - ištrinkitę, bet kokie pokyčiai įvykę su SAMP turėtų būti pašalinti (pagr. modifikacijos). Siūlyčiau dėl visko švariai perrašyti GTA su SAMP į naują direktoriją (tuo labiau į h. drive kur NĖRA įrašyti Windows), be modifikacijų ir pilnai veikiančias versijas. Pabandyti pažaisti bent 30 minučių be jokių pokyčių - jeigu problemų neiškils galite pradėti savo norimus pokyčius. Jūsų problemą sunku suprasti nes nėra lengva atpažinti problemos, per mažai informacijos iš problemos todėl negaliu suteikti tikslaus sprendimo. Sėkmės.
 2. Keletą klausimų ir prašymų... Ką turi omeny "freezina" - ar totaliai viskas nejuda, užstringa? Ar pats žaidimas užstringa bet garsai vis eina, čhat'as juda? Biški išsamiau paaiškink problema nes freezą nėra lengva atpažinti. Numesk foto arba visą informaciją iš kompiuterio informacijos (dešiniu klavišu ant Computer > Properties... IR iš Task Manager pasakyk koks pas tave būna CPU ir Memory usage kaip esi įjungęs sampą.)
 3. Nelabai tikiu kad nuo ENB tokia problema, nors ir modifikacijos tokią problemą gali padaryti - dažniausiai priežastis yra s0beitas ant piratuotų GTA. Keletą variantų: 1: Įsirašyk 'downgrader' kuris atkels tavo GTA į 1.0 versiją. https://gta-san-andreas-downgrade-patch.jaleco.com/ 2: Susirasti kitą GTA, iš kito šaltinio, kuris būtų švarus ir saugus nuo modifikacijų. 3: Susirasti kitą ENB kuris tokių problemų nekeltų.
 4. Naudinga pamoka bet come on, manau turėtum padirbėti su išvaizda. Atrodo lik iš notepad CTRL C + V. Suteikiu temų išvaizdos patobulinimo paslaugas - contact me.
 5. Mano manymų paprasčiausia priežastis būtų, kad ryšys tarp serverio hosto bei jūsų tinklo nėra stiprus, arba jį retkarčiais paveikia pašaliniai faktoriai kur jau jūs nieko nepadarysite. Šioje situacijoje ką galite daryti yra limituota, tačiau paprasčiausi interneto patobulinimo metodai gali padėti: 1: Naudoti ethernet kabelio prijungimą, ne WiFi. 2: Išjunkite pašalines programas/prietaisus kurie naudoja internetą. 3: Restartuokite savo routerį. Faktas yra kad ping pas jumis nėra baisus - 50 yra geras vidurkis, todėl galimai problemos kurią galėtumėte sutaisyti nėra.
 6. Siūlyčiau parodyti savo crash reportą, gali padėti atpažinti problemą. Pirmas dalykas, siūlau perkrauti kompiuterį (naturaliai, per Start), įjungti pirmiau GTA - jeigu veikia bandyk SAMP, jeigu ne - problema su pačiu GTA. Toliau seka kiti sprendimai. A: Pašaliniai faktoriai - Kartais kitos programos/failai gali pakenkti operacijom, tikslas būtų išjungti visas pašalines programas (naudojant Task Manager atrasi daugiau įjungtų programų), ištrynus pašalinius failus ir GTA direktorijos. Programos kaip Overwolf yra vienas pavyzdys. B: Švarus GTA - Turi ištrinti TOTALIAI GTA bei SAMP programas, visus failus ir modifikacijas. Perkrovus kompiuteri gali per nauja įrašyti GTA bei SAMP į naują direktoriją (svarbu), GTA turi būti švarus ir veikiantis, įrašyti SAMP ir bandyti paleisti jį.
 7. Atvirai, vardai kaip Little L bei muziką kuri yra sukurta aplink narkus toli tokių naujokų nenuveš. 'Repas' puse šūdo, baisiai cliche žodynas ir stilius. Norint tokio stiliaus dainas kepti reikia daugiau nei dažniausiai girdėtų žodžių, nėra jokio hit dainose. Produkcija basic, nieko blogo ir nieko gero bet pats repas viską gadina, kaip pavyzdys - pirmas vidosas - 0:35. Potencialas gal yra, jeigu turit noro ir laiko - why not? Darykit ką norit ir gal kažkas gero iš to ateis.
 8. ką gero, meistras?

 9. kokie čia prikolai su tais pieštukais? įdomiai skamba, galit naujokui paaiškinti? svkn keni su antra.
 10. Kadangi jau ilgai laukiame PD analizės, rezultatus paskelbsiu aš. Dėkui kandidatams už jūsų pastangas, tačiau kompeticiją tarp jūsų buvo silpną ir laimėtojas visiems aiškus.

   

   

  Sėkmės kenni_silvr

  mažheikeyy kontroliuos LV kaimelius.

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. Mat_Himplin

   Mat_Himplin

   čia tai faktas

  3. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   @Karolis_Slimis tu irgi, daugiau tikek zodziais kitu :) 

  4. Karolis_Slimis

   Karolis_Slimis

   Senai jau kritęs, bet laikysiuos savo nuomonės ;*

 11. Bent atgal atfollowintum.. Draugas tipo.. Taip ir atsirenki juos

 12. Labai senai, buvo kažkas pasakęs... "ateik pas Mariją, gausi medikų prižiūrėtoją" todėl, susirinkau šmutkęs ir atskubėjau pas savo kolegą.
×
×
 • Kurti naują...