Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Wandaliux_Opa

,,LV Cargo Logistics '' Nuolatinė atranką į darbą,

Rekomenduoti pranešimai

BBI4w4T.png

NAC9Coz.png

 Sveiki tai ką skubų ilgai nelaukęs paskelbti nuolatinę atranką į naujai atsiradusią kompanija ,,LV Cargo Logistics '' esi ilgų kelionių asas , tai esi laukiamas musų gretose paskubėk pildyti apačioje nurodyta anketa.

NAC9Coz.png

         Taisyklės:

  • Nebūti Juodajame saraše.
  • Pilnai atsakyti į visus esamus klausimus
  • Pildyti kaip parodyta nieko nekeisti.
  • Būti susipažinus su informacija ir taisyklėmis  darbo.
  • Turėti 10,000 xp.
  • Turėti autorizuota Discord programa.
  • Atsakymai turi būti atsakyti Dark Cyan ir paryškinti.

NAC9Coz.png

     Anketą į darbą

    1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?.:

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. :

    3. Jūsų aktyvumas per diena?.:

    4. Kodėl norite prisijungti į mūsų gretas?.:

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus).:

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės.:

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus.:

   8. Ko sieksite įsidarbinę?.:NAC9Coz.png

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketą į darbą:

    1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?:Siaudas_Drift

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : https://imgur.com/a/OdIN8Xi

    3. Jūsų aktyvumas per dieną?:  100-150min

    4. Kodėl norite prisijunkti į musų gretas?: nes geras direktorius ir geras darbas. 

    5.Kokį transportą mes naudojame?furą?

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybėsesu gan draugiškas, mandagus, megstantis padėti kitiems. nu tikrai esu toks kad galiu greitai supikti, 

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus: kaip buna užsakimai

   8. Ko sieksite įsidarbinę? aukščiausio rango, gal gal dar pavaduotojo nu bus matyt :)

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Mantis_Bajoras

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. :Imgur: The magic of the Internet

    3. Jūsų aktyvumas per dieną?: 100-300

    4. Kodėl norite prisijunkti į musų gretas?: Darbas prie širdies perejas per visus darbus supratau kad tai mano mėgstamiausias

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus): Linerunner,roadtrain,packer

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės: Gerosios-Mandagus,Kultūringas Blogosios-Kartais apsižodžiuoju bet tais atvejais kai kažka sako blogo apie mane.

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus: Kai yra užsakymas

   8. Ko sieksite įsidarbinę? Direktoriaus Dešinioji ranka, aukščiausio rango.

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketą į darbą:

    1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Payne_Droke

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : https://imgur.com/a/6bmuLb7

    3. Jūsų aktyvumas per dieną?: 60-300MIN

    4. Kodėl norite prisijunkti į musų gretas?: Senai dirbau, naujas direktorius dar prisimenu seniau medikuose dirbau visai patiko, tai puiki proga sugryšt.

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus): Packer/Tanker/Roadtrain/Linerunner

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės: Net nežinau ka ir bepasakyt, esu paprastas žmogus, su visais elgiuos taip, kaip jie su manim ir tiek. Į problemas/dramas nesiveliu.

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus: Užsakymo metu

   8. Ko sieksite įsidarbinę? Visų pirmą pritapti prie kolėgų, o tada jau kuo aukščiau ir patogiau.

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketą į darbą:

    1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?:Esu_Egle

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : https://imgur.com/a/UfR6dk3

    3. Jūsų aktyvumas per dieną?: 100-200min

    4. Kodėl norite prisijunkti į musų gretas?:nes naujas dirikas ir taip senai dirbau.

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus): tanker/roadtrain/linerunner/packer

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės: draugiška kartais, gera kartais ir mandagi.

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus: kaip būna užsakimai.

   8. Ko sieksite įsidarbinę? daug kolėgu, daug pinigu užsidibt ir daug dirbt.

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Daniel_Studio

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : https://imgur.com/a/KDnjIlB

    3. Jūsų aktyvumas per dieną?:  300-900min kaskur

    4. Kodėl norite prisijunkti į musų gretas?: Pagalvojau apie TRV darba todel nes dirbdavau seniau ginklu prekeiviu vesdavau krovinius trumpom kelionem ir norisi daugiau kaip ilgesni,legalesni darba kur butu galima dziaugtis darbu

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus):  LiteRunner,Packer,Tanker,RoadTrain

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės: Esu draugiskas,bendraujantis,megstantis juokauti,megstu sunku ir ilga darba, blogos savybes kad neigia pati zmogu jo nepazindamas,pasiekes ir nepatinka negatyvas

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus: Kai buna uzsakyta uzsakymai per foruma

   8. Ko sieksite įsidarbinę? Gero kolektyvo,Nenuzengti taisykliu,praleist gera laika ir but gerbiamas darbe 

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?:Mike_Angry

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : https://imgur.com/a/YP56hmF

    3. Jūsų aktyvumas per dieną?: 100min 180min

    4. Kodėl norite prisijunkti į musų gretas?:geras darbas

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus): tlinerunner .tanker.roadtrain.packer

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės: normalus savybes geras berniukas esu

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus:kaip yra užsakimas arba su dir leidimu

   8. Ko sieksite įsidarbinę?kuo didesnio rango

Redaguota nario Wandaliux_Opa
Priimtas susisiek žaidime

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Deivis_Civo

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : neweike f 8 kallesiu per diskorda ekrana pajungt parodit,.

    3. Jūsų aktyvumas per diena?: katyk grizau po pertraukos tj 100-150 myn

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?:geras darbas

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus): tlinerunner .tanker.roadtrain.packer

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės: normalus nestumu

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus: kay usako forume

   8. Ko sieksite įsidarbinę? prilaikyt twarka

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Karalius_Pro

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : https://imgur.com/a/0r0eZWz

    3. Jūsų aktyvumas per diena?:120min-240min

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?: Noriu kad degalines butu pilnos ir netruktu ginklų.

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus): Linerunner, packer, roadtrain, tanker

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės:Esu jaunas, geras žmogus, malonus

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus:Kai užsisako lv gyventojai

   8. Ko sieksite įsidarbinę? Pavaduotjo aukščiausio rango, ir buti pagirtam nuo direktoriaus arba buti geriausiu darbuotoju .

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Mantis_Jumexo

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : Imgur: The magic of the Internet

    3. Jūsų aktyvumas per diena?: sunkokai 60-100min

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?: geras kolektyvas geras direktorius

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus):Linerunner, packer, roadtrain, tanker

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės: Kartais piktas pabunu kai sunervina gerosios o taip visai geras zmogus esu pagal save o pagal kitus tai nzn

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus: Tik kai buna uzsakymai

   8. Ko sieksite įsidarbinę? Keltis rangus.

Redaguota nario Wandaliux_Opa
Priimtas. Susisiek žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?:Karolis_Zalas

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : https://imgur.com/a/ldM9iKg

    3. Jūsų aktyvumas per diena?:60-80min

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?: geras kolektyvas geras direktorius 

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus):roadtrain, packer, linerunner, tanker

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės: esu nepiktas esu kartais grieztas jeigu uznervuoja 

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus: kai  tik uzsisako lasventuras giventojas

   8. Ko sieksite įsidarbinę? keltis rangus ir siekti pavaduotojus 

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Mazas_Pukas

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : https://imgur.com/a/SEnQadZ

    3. Jūsų aktyvumas per diena?:1h2h

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?:naujes drk

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus):fura

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės:kartais piktas kartais geras:D

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus:kaip buna uzsakinai

   8. Ko sieksite įsidarbinę?gerauso rango

Redaguota nario Wandaliux_Opa
Priimtas. Susisiek su manimi žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

   Anketą į darbą:

    1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?:  Tomas_Wtf

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : https://imgur.com/a/ji2Yt2w

    3. Jūsų aktyvumas per diena?: Dabar būna visoks darbo dienomis galiu pražaist 200min savaitgaliais ilgiau apie 400min

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?: Tiesiog senai jau be dirbau TRV reikia vėl pabandyt. Ir tiesiog pasikeitė direktorius plius buvau pas tave mechas ilga laiką nu ir tiesiog norisi užsidirbt daugiau euru.

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus): Linneruner lyg Tanker Roadtrain ir packer

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės: Gerosios tai kad esu bendraujantis, draugiškas susikalbamas ir t.t. Blogosios kad greit susierzinu, nepatinką žmonės kurie loja už akių ir pnš.

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus: Kaip užsisako žaidėjai forume.

   8. Ko sieksite įsidarbinę? Pirmiausia darbuotoju pasitikėjimą paskiau direktoriaus pagarba, įrodyt kad sugebu susitvarkyt, Nu ir paskui gal kažko ir aukščiau bet bus matyt.

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Alu_Card

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : https://imgur.com/a/XRySTIR

    3. Jūsų aktyvumas per diena?: 60-120 

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?: Esu senokai dirbes ir geriausias darbas kur patiko geras atlyginimas patinka vazinetis ir aisku pildyti degalines

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus):  Linneruner lyg Tanker Roadtrain ir packer

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės: Draugiskas, padedantis, norintis visur dalyvautis, blogu kaip ir nieka neapsikraunu

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldusKai buna uzsakymas forume

   8. Ko sieksite įsidarbinę?: Keltis ranga ir kokiu aukstesniu pareigu 

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

   1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?.: Josh_Vercetti

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. https://imgur.com/a/BpDbNAX

    3. Jūsų aktyvumas per diena?.: Kol kas nedidelis.

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?.: Geras direktorius, dirbau pas jį mechanikuose, noriu pabandyti ir čia.

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus).: RoadTrain; Tanker; Linerruner; Packer.

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės.: Esu draugiškas, mandagus, pareigingas žaidėjas. Kartais galiu parodyti savo principus.

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus.: Be užsakymo, ar valdžios leidimo.

   8. Ko sieksite įsidarbinę?.: Pinigų, reputacijos, patirties, valdžios.

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?.:Karalius_Pro

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. :https://imgur.com/a/62H2zJphttps://imgur.com/a/vNTmDMg

    3. Jūsų aktyvumas per diena?.:Didelis manau sunku pasakyt.

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?.:Noriu ateit vėl dirbt gailiuosiu kad išėjau per  visus darbus apėjes supratau kad trv yra man nes traukia tas darbas, ir noriu kad netruktu kuro degalinėse

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus).:Linerunner,tanker,roadtrain,packer

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės.:Na esu geras žmogus, draugauju kaip su manim draugauja, mėgstu ramius darbus

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus.:Kai užsisako.

   8. Ko sieksite įsidarbinę?.:Pavaduotojo ir aukščiausio rango.

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

    1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?.: Ramunas_Slavekas

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. https://imgur.com/a/GVq66HS

    3. Jūsų aktyvumas per diena?.: 30min-4h

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?.: Nesenai cia dirbau ir man labai patiko.

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus).: Packer,  Linerunned, Packer, Roadtrain.

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės.: Gerosios: Galiu zaisti ilgai, bet jei yra zmoniu. Siekiu auksto rango, bet ne aukstos padeties. Padedu zmonem. Stengiuosi nesipykti ir netureti priesu. Blogos: Sunkiai atleidziu zmonem.

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus.: Kai buna uzsakymas.

   8. Ko sieksite įsidarbinę?.: Veiksmo.

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

  Anketą į darbą

    1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?.:Storulis_Albertas

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. :https://www.part.lt/perziura/5748907c0d130c7126de325233872bcc873.jpg

Jau turiu 10k xp :)

    3. Jūsų aktyvumas per diena?.:Esu naujokas bet dabar prazaidziau 200min 

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?.:Nes manau geriausias darbas kuris nereikalauja zmoniu kiekio kad butu veiksmo, sedi ir vaziuoji .

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus).:Tanker Packer,  Linerunned, Packer, Roadtrain

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės.:Esu linksmas megstantis pabendraut zmogus. Esu zmogus kuris gali greit supykti

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus.:Kaip yra uzsakymas forume

   8. Ko sieksite įsidarbinę?.:Buti nr1 tarp darbuotoju

Redaguota nario Wandaliux_Opa
Priimtas.Susisiek zaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketą į darbą

 

    1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?.:Rokys_Parys

 

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. :Per rageli pildau tyngiu pasijungti sampa bet virs 170k xp bendras ur visuose darbuose beveik yra po kazkiek xp 

 

    3. Jūsų aktyvumas per diena?.:jai priimsit bus nuo 4 iki 6h 

 

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?.:megstu vazineti 

 

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus).:tranker  linerunner packer roadtrain 

 

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės.:blogu neturii esu draugiskas bendraujantis sjnku supygdyti nebent randa del kazko kas man tikrai nepatinka :D

 

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus.:su uzsakymais is forumo ir reikia leidimo is direktoriaus nljai neesu tam tikro rango 

 

   8. Ko sieksite įsidarbinę?.:niekuom tiesiog dirbti uzsidirbti monetu biski 

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketą į darbą

    1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?.: Sheesh_Vodka

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : Negaliu šuo momentu prie kompo nesu, bet šiandien buvau tai virš 24k

    3. Jūsų aktyvumas per diena?.: senai buvau serveri, bet ankščiau budavau ir virš 800min. Tai pasistengsiu tiek ir dabar bent panašiai.

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?.: Grištu į serveri. Ir noriu kažkur isidarbinti, kad butu pinigeliu. Ir šiaip išbandyt savo jegas šitam darbe.

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus).: Linerunned, Packer, Tanker Packer ir Roadtrain.

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės.: Blogu kaip ir nėra jei su manim gražiai tuomet savaime aišku ir aš gražiai. O šiaip bendraujantis, mėgstantis paprinkolint.

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus.: Su direktoriaus leidimu, jei nesi tam tikro rango.

   8. Ko sieksite įsidarbinę?.: Pritapti prie kolektyvo ir gerai dirbti šita darba.

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?.: Eric_Diamond

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : https://imgur.com/a/1cTqVfe

    3. Jūsų aktyvumas per diena?.: 60-120min

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?.: Senai krovinius beveziojau noriu atgal sugrizti 

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus).: Linerunner, Tanker, RoadTrain,Packer.

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės.: draugiskas uzsispires ir tt.

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus.: Kai gaunamas uzsakymas forume

   8. Ko sieksite įsidarbinę?.: gauti pavaduotoja 

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketą į darbą:

 

    1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Big_Dadyy

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. : šendien imesiu i dc

    3. Jūsų aktyvumas per dieną?: 60-200min

    4. Kodėl norite prisijunkti į musų gretas? noriu vėl sugrįžti kaip ir senais gerais laikais  pasiilgau jau tokio darbo

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus): Tanker>Packer> Roadtrain> Linerunner

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės: Net neįsivaizduoju šeip esu paparastas žmogus esu draugiškas jei ka visada padėsiu. Nu nzn aš toks žmogus jei man blogo kažka padaro tada aš darau

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus: Kai gauni iškvietima

   8. Ko sieksite įsidarbinę? Visų pirmą susibendrauti su kolegomis, o  paskui gal ir kilti aukčiau su rangais :)

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,arba dc del pakvietimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Anketą į darbą

    1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?.: Jah_White

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. https://imgur.com/a/pfX80HJ

    3. Jūsų aktyvumas per diena?.: 1/2h.

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?.: Kadangi geriausiai apmokamas darbas, todėl nuspredžiau pamėginti.

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus).: Roadtrain, packer, tanker, linerunner

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės.: Paprastas, draugiškas, nuoširdus, užsispyręs. Blogų tai net neturiu;d.

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus.: Kuomet gaunamas užsakymas forume

   8. Ko sieksite įsidarbinę?.: Aukščiausio rango, reputacijos iš valdžios bei kolegų.

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,arba dc del pakvietimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?.: Matt'Wooxy

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. https://www.part.lt/perziura/2f0ab241cf587f87b63fbfba3e1d5a76894.png

    3. Jūsų aktyvumas per diena?.: 60-120 min

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?.: Grizau i serveriuka tai galvoju pasijungsiu prie furistu visados ten dirbdavau.

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus).: Linerunner, RoadTrain, tanker

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės.: Draugiskas geras zmogus esu ne koks *Imkit mane ir skaitykit...* :D

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus.: Kaip uzpildo kazkas uzsakyma forume

   8. Ko sieksite įsidarbinę?.: Visko ko iseis.

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,arba dc del pakvietimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?.:Karalius_Pro

    2. Jūsų /info bendros statistikos lentelė, >> Patirties taškai lentelė. :https://imgur.com/a/gvG0gmT

    3. Jūsų aktyvumas per diena?.:Didelis tarkim 200min ir daugiau..

    4. Kodėl norite prisijunkti į mūsų gretas?.:Ai tai kad visi darbai mehh tai TRV best nes furistu idomiausia šiame serve ir šeip mldc direktorius.

    5.Kokį transportą mes naudojame ? ( išvardinti pavadinimus).:Linerunner, roadtrain,packer,tanker

   6. Papasakokite apie save. Jūsų gerosios, blogosios charakterio savybės.:Gers žmogs esu draugauju su kitais kaip su manim kiti bet dabar jaunesvarbu kaip elgsis gražiai dirbsiu

   7. Kada galima vežti transporto priemones ir baldus.:Kai užsisako LV gyventojai forume

   8. Ko sieksite įsidarbinę?.:Be abejo aukščiausio rango ir pavaduotojaus

Redaguota nario Wandaliux_Opa
priimtas. susisiek žaidime,
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...