Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Project_Ekko

Įsimintiniausias Rugsėjo 1-osios įvykis mokykloje!

Rekomenduoti pranešimai

logo.png (300×300)

Įsimintiniausias Rugsėjo 1-osios įvykis mokykloje!
Dalis Jūsų jau yra baigę mokyklą, pradėję dirbti ir siekti savo gyvenimo tikslų, kita dalis dar vis žygiuoja į mokyklą pramintais keliais. O galbūt Jums šis rugsėjis jau bus kitoks, nes pirmąsyk žengsite ne mokyklos, o kolegijos ar universtiteto durų šlenksčiu.

Tikiu, kad per Rugsėjo 1-osios šventę nutinka įvairių kuriozų, juokingų situacijų, galbūt net skaudžių nutikimų, kuriuos vis dar prisimenate.

Šios šventės proga norime paskelbti konkursą, kuris yra itin paprastas ir nereikalaujantis daug darbo!

Informacija apie konkursą,
Komentaruose pasidalinkite Jums įsimintiniausiu įvykiu, kuris nutiko Rugsėjo 1-sios šventėje mokykloje. Jūsų istorija gali būti pateikta laisvu formatu, tačiau nepamirškite laikytis bendrųjų forumo taisyklių.

Bus renkama įdomiausia, originaliausia, daugiausiai dėmesio (kitų žaidėjų reakcijų) sulaukusi istorija. Konkurso prizas - verslas Kioskas „Las Venturas spauda“, kuris yra įsikūręs pačioje Las Venturas miesto širdyje - /tplv zonoje.

Jūsų istorijas priimsime iki rugsėjo 8 d.

C5MrGLp.png

Fj2PLvn.png

Dalyvausi? Patinka

  • Patinka 7
  • Naudinga! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai jo sveikinu visus su rugsėjo pirmaja, tai pas mane mokykloi buvo juokingu įvikių, stovėjom mokyklos kiemelije. stovėjo pirmokas ir verkė dėl to nes atėjo ta diena kaip reikia eiti į mokykla, jis beverkdamas išmetė gėles ir jas sutripė🤣, ir visi pradėjo žvengt, žvengė net mokytojai :D. Po kiek laiko su klasiokais ėjom iki parduotuvės jau po visko ir priešais mus ėjo dviliktoke su aukštakulniais, ėjo ėjo migtelėjo koja ir nugriuvo, o mes vėl pradėjom žvengt, jai padėjo atsistoti klasiokas, kaip ji atsistojo vos galėjo pristoti ir ėjo šlubuodama, tada tai dar labiau pradėjom žvengt. Tada sutikom kitus draugelius ėjom iki turniku, nuejom iki turniku ir vienas draugelis bandė daryti voriuką (čia triukas) jis be darydamas pasileido stačia galva į žeme ir jis sako niekada nebelipsiu ant turniku, jo kakta buvo visa nubrozdinta, mes visi pradėjom žvengt vėl :D. Kažinau tokius nuotikius patirėm.

Visiems kas eina į mokykla linkiu sekmės mokytis. :):D 

 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Camel_Kerr buvo paliktas mokytis trečius metus šeštoje klasėje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tikka buvau rugsejo pirmoj ir aukletoja sake kad is visos klases per vasara daugiausia sapnavo mane tai cia isimine man lb ;-d

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pas mane mokykloje buvo toks ivikis kad vietoje kurioje sudėti ženklai kur stoti klasėms   vienas vaikas apkeitė juos ir kur turejo stoti 7b ten atcistojo 7a nes ženkle parašita 7a o kur  turėjo stovėti 7a ten atistojo 7b bet  ir kai direktorė padavė diploma  pavaduotojai kad nuneštu 7b klasei pavaduotoja nunešė į ta vieta kur turėjo stovėti 7b bet ten buvo parašita 7a tada nuėjo prie 7b ir iteikė diploma. LINKIU VISIEMS GERU PAŽYMIU TIEMS KURIE AINA Į MOKYKLA.

  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pamenu bajeri kai krč @Tracy_Martinez ahujėlino mokykloj prieš 12-okus, tai tie krč drabužius nuvogė ir į spintą įkišo, o tas nuogas po mokyklą lakstė

  • Patinka 3
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

krc diena pries rugsejo 1 sode pas mane grazi roze augo galvojau mokytojai nunesiu ateinu ryte nuvytus krc 

  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kzn ne toj klasei prasedejau visa rugsejo 1 kol mokytojai pazindinos su tevais ir tt bet pats to nezinojau. 😂😂

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kai @Last_Fight atvare pas @Arnis_Nike po mokyklos sventes prie hatos pabazarint bet arniuj batai susipyne ir nesusitiko galu gale

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žodžiu pas mus buvo auklėtoja ir ji turėjo dvi klases 12a ir 12b. Po rugsėjo 1-osios ceremonijų nuėjom visi į klasę kartu su 12b ir prie vienos panelės priėjo 2 vaikinai norėdami atsisėsti prie jos ir abu nesupratę žiūri vienas į kitą. Tada išaiškėjo, kad ta panelė per vasarą draugavo su abejais vaikinais 🤣 Tie pradėjo žiauriai muštis tarpusavyje , vos suvaldėm visą situaciją. Ta panelė visa raudona, apsiverkusi, pabėgo namo. Kitą dieną sužinojom, kad jinai perėjo į kitą mokyklą. O vaikinai blaiviai apsvarstę situaciją suprato, kad jie nekalti, čia ta panelė vedžiojo už nosies abu, tai iki dabar geriausi draugai 😬

 

(Rugsėjo 1 rytas.

-sūneli kelkis tau metas į mokykla

-nu mama aš nenoriu

-nu kelkis tau reikia jau eiti

-bet aš nenoriu šendien eiti į mokyklą, bijau vaikų 

-Nu kelkis, tu gi mokyklos direktorius)

 

Visus su rugsėjo 1!!!! 
linkiu gerų pažymių , naujų draugų ir kad mokslo metai praeitų kaip vasara👍👍👍 ir kad Lietuva laimėtų krepšinio čempionatą!!!🇱🇹🇱🇹🇱🇹

  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Per rūgsėjo pirmą maždaug prieš 5-6 metus, gavau iš ryto FTB direktoriaus pareigas, tai nei aš nei bendraklasiai, kurie žaidė tuo metu las-venturas nenuėjome į rugsėjo pirmos šventę, gėles padovanojom mokytojai sekančią dieną. :D

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip per rugsėjo pirmają yra nutike daug keistų/juokingų įvykių, bet geriausiai atsimenu kai draugas per pirmą dieną sugebėjo gauti darbo, nes ant auklėtojos užsirovė ir gavo kryžiažodžio tai blemba gavo temą apie mokslus/rugsėjo pirmąją, bet padarė kryžiažodį padarė apie vėlykas ir dambrausko kiaušus, auklėtoja nebuvo patenkinta ir gavo moralų nuo socialinės lupti, tai va vis dar juokinga iki šiol :DDDDd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turėjom labai gražia ir gan jauna auklėtoja, tai rugsėjo 1 proga, su keliais klasiokais padovanojom savo buvusiai nuostabiai auklėtojai ne tik gražia puokštę, bet ir dovanu krepšeli iš fantazijos.lt taai truputi nesusipatogino, bet buvo dekinga😂

  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...