Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Partis_Partis

Bylinėjimasis dėl įtraukimo į Blist sąrašą.

Rekomenduoti pranešimai

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Partis_Partis
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: @Ereshkigal_Edelweiss
3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate: Neteisingu, arba netinkamu įtraukimu į Blist sąrašą(tiksliau nežinau kaip tai traktuoti)
4. Ar patyrėte žalą, jeigu taip, kokią?: Na, negaunu medikų paslaugų, kas yra didelis minusas.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

image.png.030976daf000fc3c2cf3b9ed3b43e92d.png

Sveiki. Kaip matote esu įtrauktas į Medikų Blist sąrąša. Priežastys parašytos, bet aš nesutinku. Nebuvo jokių įspėjimų, bet prasidėjo viskas taip, jog ieškojau kaip sugrąžinti ir rasti kompromisą su vienu išmestu darbuotoju. Man jis kaip kolega tiko ir buvo ganėtinai draugiškas, aišku iš jo pusės buvo padaryta klaidų, bet dėl tų klaidų buvo galima ieškoti kompromiso. Ardžiausi tol, kol gavau išmetimą iš darbo. turiu ss iš medikų chat'o kur viskas surašyta. Bet man labiausiai nepatinka "Nepagarba valdžiai" ir "7 dienų neiųdirbimas". Norėčiau sužinoti kur buvo nepagarba valdžiai, ir kaip man pradirbti tas 7 darbo dienas, kai mane išmeta iš darbo, kai noriu, jog būtų sudarytas kompromisas su žmogumi kuris buvo išmestas iš darbo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Numetu visą mūsų chat'ą, kuriame matosi kaip su manimi bendrauji. O kad neišdirbai, tai juk visus įtraukiu, nesvarbu, ar patys išėjo, ar gavo pakankamai įspėjimų, ar buvo atleisti. Be to, pats pripažinai, jog nepatiko tau mano valdymas ir visa kita: „Na, prie senos valdžios buvo geriau“. Ir tiesiog kritikuoji mano vadovavimą. Na, bet galiu panaikinti tą nepagarbą valdžiai, gal tikrai per daug, nes nebuvo konkrečių stūmimų, tik netiesioginiai, tačiau 7 dienų nepradirbimas tikrai pasiliks.
 

Spoiler

T31rUIn.png

Spoiler

o388Toz.png

Spoiler

bbWVvpX.png

Spoiler

W2VDFa2.png

Spoiler

7GJivWy.png

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesiginu, kad tai sakiau, bet tai kur ta nepagarba, jeigu tik savo pastebėjimus bei pasiūlymus pasakiau? Dėl dienų man dzin, aš rašiau mostly tik dėl "Nepagalbos valdžiai", o tas "prie senos valdžios buvo geriau taip ir išliks" kam reikės tas supras ką turiu omenyje, kas žino tas žino. Svarbu nuimk tą nepagarbą valdžiai, nes nėra nieku kur aiškiai būčiau pradėjęs stumti. Pastebėjimai yra pastebėjimai, nuomonė lieka nuomonė. Kas norės tas kažką keis ir atsižvelgs, kas ne tas ne. Peace out ❤️

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Partis_Partis rašė:

Nesiginu, kad tai sakiau, bet tai kur ta nepagarba, jeigu tik savo pastebėjimus bei pasiūlymus pasakiau? Dėl dienų man dzin, aš rašiau mostly tik dėl "Nepagalbos valdžiai", o tas "prie senos valdžios buvo geriau taip ir išliks" kam reikės tas supras ką turiu omenyje, kas žino tas žino. Svarbu nuimk tą nepagarbą valdžiai, nes nėra nieku kur aiškiai būčiau pradėjęs stumti. Pastebėjimai yra pastebėjimai, nuomonė lieka nuomonė. Kas norės tas kažką keis ir atsižvelgs, kas ne tas ne. Peace out ❤️

Nuėmiau parašius savo pirmą komentarą, gali pasitikrinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Ereshkigal_Edelweiss rašė:

Nuėmiau parašius savo pirmą komentarą, gali pasitikrinti.

Dėkingas. O dėl dienų, gal kada užsuksiu pašnekėti gal kadanors.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visų pirma, pradėkime nuo to, kaip bendrauja direktorė su darbuotoju. Darbuotojas siūlo naujovę darbe, kur tikrai gal ir darbas taptų įdomesnis, o ir medikai papildomai pinigų galėtų užsidirbti. Jeigu iš tikrųjų medikų seife yra 30+ milijonų, kodėl kažko panašaus nepadarius? Nesuprantu tų pinigų kaupimo. Net ir ne dėl tų pinigų, tačiau papildoma veikla forume visiems direktoriams pasiteisina. Dabar direktorė atšauna, jog turi pradirbti tam tikrą laiką, jog kažką siūlyti galėtum. Rimtai? Visas šis pokalbis priėjo prie to, kad išvis buvo traktuojama kaip nepagarba valdžiai. Ar DPi narių pasitikėjimas direktoriais tik man atrodo per daug didelis? Kai leidi daug, tada pradeda lipti ant galvos. Manau, kad kiekvienas turime rasti bendrą kompromisą, darbuotojus vertinti ir juos stengtis išsaugoti, o ne pašalinti. Nesijauskime visagaliais, aukštesniais už paprastą žaidėją, visgi visi esame viename lygyje. Dabar toks jausmas iš šono, jog direktorė šnekasi su darbuotoju, kai jis kažką pasiekia firmoje, nes kiti jai ne taip ir rūpi. Laikas pradėti skirti dėmesį visiems vienodai, vertinti visus lygiai, net jeigu ir jūsų nuomonės ne visada sutampa. Reikia šnekėtis ir priimti kritiką, o ne iš karto išmetinėti darbuotojus. Tai vadinama diskusija. Linkiu pagalvoti ir susimąstyti, visgi čia tik žaidimas.

Noriu, kad šis žaidėjas išvis būtų pašalintas iš medikų juodojo sąrašo, nes nematau priežasties, kodėl jis ten turėtų būti.

  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...