Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 300

Versija: LV 7.4.1

Arvydas_Torres

A. Torres blogas!

Rekomenduoti pranešimai

VIRSELISSTGGG.jpg.465e197e10b7db88e47e284b131a7b4d.jpg.c7aae6c11ea045e7f5c4836f3b001b01.jpg

 


PASAKA


Viskas prasidėjo be galo seniai... Tie laikai... Aš prisimenu, kaip tai įvyko. Gyvenau didelio bei prabangaus miesto centrinėje dalyje. Žinojau, jog miestas kuriame gyvenu - yra be galo didelis, ten buvo tiek žmonių, kad negaliu apsakyti to skaičiaus . Kiekvieną rytą žmonės vis kažkur skubėdavo, vaikštinėjo, keliavo į darbus, linksmai leisdavo laiką. Dar pamenu, kaip būdavo sunku uždirbti pinigus, tačiau retai kas pagalvodavo apie krizę. Atrodė, jog gyveni savo malonumui. Mano pirmas darbas? Lengvai šyptelėjęs galiu pasakyti, jog mano darbas nuo mažų dienų buvo mano svajonė. Dirbau ilgai. Labai ilgai. Pasiekiau tikrai daug. Ko galbūt nebūčiau pasiekęs kitur. Turėjau privilegijų bei buvau gerbiamas... Bet, išliks bet. Ar galiu teigti, jog staiga? Nežinau. Bet žinau tai, jog su laiku viskas apsivertė aukštyn kojom. Iš didingo miesto teliko tuščios gatvės. Žmonės vienas kitą draskė, mašinos nebe taip kaip anksčiau laikėsi kelių eismo taisyklių, bet važinėjo kaip kas panorėjęs. Tas vaizdas mane tiesą pasakius ne juokais baugindavo. Miesto gyventojai tarpusavyje konkuruodavo siekdami naudos sau. Pastatai griuvo, niekam niekas neberūpėjo. Teisėsauga susidėjo su nusikaltėliais... Su laiku miestas tapo apleista vieta su daug prisiminimų...Džiaugiuosi, jog iki to laiko gyvenau netoli traukinių stoties. Įlipau ir pradėjau keliauti. Kur? Net neįsivaizdavau. Išlipau dykumoje. Eidamas bei galvodamas apie ateities planus bei karjerą priėjau kelio ženklą su užrašu "Las-Venturas.LT - Jūsų žaidimo kokybė - mūsų prioritetas!" Čia ir apsistojau. ir žinai, su laiku suvokiau, jog čia kur kas geriau nei ten kur populiaru ir visko pilna. Čia galėjau atsipalaiduoti bei pajausti pilnavertį žaidimą.


PRADŽIOS PRADŽIA (2012m.)


Viskas įvyko 2012 metais Liepos 21 dieną. Puikiai pamenu, jog tą dieną viename žaidimų forume ieškojau SA:MP projekto. Versdamas puslapius bei skaitydamas įvairiausių projektų aprašymus radau Inv1s (@Invision_White) temą su projekto aprašymu. Tuometiniam projekto aprašymui galėčiau skirti geriausio SA:MP projekto aprašymo titulą, kadangi aprašymas buvo stulbinantis, kurio autorius taipogi yra pasižymėjęs šiame projekte - Šefas_Cop. Kuomet perskaičiau aprašymą nieko nelaukdamas nusprendžiau užsiregistruoti į forumą. Užsiregistravęs į forumą buvau visiškai naujas, iš pažiūros beveik niekuo nuo kitų nesiskiriantis forumo narys. Forume apsilankydavau gan dažnai, pradėjau dalyvauti diskusijose, ir su laiku net artimiau susipažinau su keletu forumo narių. Vasaros atostogoms įpusėjus pagr. Administracija pranešė, jog serverio atidarymas įvyks Rugpjūčio 15 dieną. Nuo to laiko forumo narių skaičius dar labiau padidėjo, kiekvieną dieną prisijungdavo vis daugiau naujų forumo narių kurie serverio atidarymo turbūt laukė lygiai taip pat kaip ir aš. Atėjus Rugpjūčio 15 dienai be galo laukiau serverio atidarymo. Likus valandai iki serverio atidarymo forumo šaukykloje pasipylė be galo daug žinučių, visi su nekantrumu laukė serverio atidarymo, bet atsitiko tai ko turbūt nei vienas nesitikėjome, t.y. serveris nulūžo, tačiau pasiekė 185 žaidėjų tuometinį rekordą. Dėl ko serveris nulūžo - nežinojo niekas, tačiau pagr. Administracija manė, jog dėl klaidų modifikacijoje. Viskas persikėlė į forumą… Daugumos dalis forumo narių šaukykloje reiškė savo pasipiktinimus ir t.t. Vieni galvojo, jog serveris vasarą nestartuos, kiti galvojo, jog tai pagr. Administracijos klaida, o kiti (tarp jų ir aš) tiesiog tylėjo ir laukė naujienų. Po kiek laiko forume pagr. Administracija pranešė, jog nakties metu bus įjungtas serveris testavimo režimui, jog patikrinti ar klaidos ištaisytos. Naktinio testavimo metu (apie 1 val.) į serverį prisijungdavo po 50-70 žaidėjų (tarp jų ir aš). Serveris atrodo veikdavo be problemų, bet tik su mažesniu žaidėjų skaičiumi. Testavimai vyko apie 2 savaites, ir jų metu buvo be galo smagu pirmiems išbandyti serverio tuometinę vairavimo mokyklos sistemą bei krovikų darbą. Pamenu Rugsėjo 1 atsikėliau anksti ryte ir besiruošdamas į mokyklą įsijungiau kompiuterį, ir užėjau į forumą palinkėti visiems geros rugsėjo 1-osios, tačiau peržvelgus šaukyklą pamačiau, jog serveris įjungtas, kas man buvo tikrai keista. Plačiau pasidomėjus sužinojau, jog visos klaidos dėl kurių serveris galėjo rugpjūčio 15 dieną nulūžti - ištaisytos, ir pagr. Administraciją paneigdama daugumos žodžius, jog serveris vasarą nestartuos, serverį pilnai įjungė Rugpjūčio 31d. 23 val. 40 min. Rugsėjo 1-iosios rytą savo serverio veikėją užregistravau serveryje.


ŽAIDIMO PRADŽIA BEI PIRMIEJI ĮSPŪDŽIAI


Vos užsiregistravau serveryje, jau mintinai (iš po visų testavimų) žinojau kur yra tokios vietos kaip vairavimo mokykla bei krovikų darbas, todėl nieko nelaukdamas nuvykau į vairavimo mokyklą ir išsilaikęs visų kategorijų teises. Noriu paminėti, jog vairavimo mokyklos sistema taipogi pasirodė be galo įdomi, kadangi teorijos klausimai tikrai buvo sudėtingi, todėl daug kam tai nepatiko, bet man tai netrukdė, kadangi mokėjau mėgautis žaidimu. Gavęs vairuotojo pažymėjimą nuskubėjau prie visų žaidėjų pačio pirmo darbo be pakvietimo - krovikų. Darbas buvo ganėtinai paprastas, tačiau įdomus, kadangi reikėdavo iš krovikų darbo bazės aikštelės nešioti maišus į traukinio vagoną kuris būdavo paslėptas tunelyje (pamenu kuomet pirmą kartą buvo sunku rasti tą traukinio vagoną). Man asmeniškai buvo smagu konkuruoti tarpusavyje su kitais žaidėjais, kadangi tuo metu forume buvo vartotojo valdymo panelė kur būdavo galima pažiūrėti tam tikrus top’us kuriuose pirmosiomis dienomis būdavo galima pamatyti ir mano vartotojo slapyvardį. Pamenu pirmieji event'ai serveryje vykdavo iš 50-70 tuometinių serverio litų, tačiau laimėjus jie labai praversdavo norint nusipirkti maisto ar taupant ant pirmos transporto priemonės. Žaidimo ekonomika serveryje buvo labai subalansuota, kadangi norint tapti turtingu tekdavo ne juokais paplušėti, todėl dažnas žaidėjas žinojo, jog pradžiai geriau pataupyti savo pajamas, kadangi vėliau jos gali labai praversti.


PIRMAS DARBAS


Po keletos serverio pažinimo dienų nusprendžiau išbandyti savo jėgas pildant anketą į pirmąjį savo darbą su direktoriaus pakvietimu (ko anksčiau nesu daręs) - Spec. Būrys Aras. Kaip dabar pamenu tuometinis Direktorius buvo Sheryz_White, o jo Pavaduotojas - Jarek_White. Rašydamas anketą dėjau dideles viltis, jog pateksiu į šį (pagal uždarbį tarp kitko geriausią) darbą. Analizei pasirodžius apsidžiaugiau, kadangi Direktorius Sheryz_White mano anketą įvertino geriausiai iš visų, todėl buvau be eilės priimtas dirbti teisėsaugai. Kadangi tuometinis Dpi (Direktorių Priežiūros institucijos) vadovas Šefas_Cop buvo gan griežtas, todėl tekdavo nemažai padirbėti komandiškai bei treniruotis norint parodyti savo veiklą (kas pagal Dpi buvo privalumas). Kadangi mūsų darbo vadovai buvo gan rimtai nusiteikę - mums viskas sekėsi puikiai kol laikui bėgant Sheryz_White atsisakė Direktoriaus pareigų. Tiesą sakant po kurio laiko man ir pačiam pabodo teisėsaugos darbas, kadangi norėjau dirbti darbą kuris nereikalautų itin didelio aktyvumo, todėl pasirinkau mediko darbą kuris man pasirodė paprastas, per daug pastangų nereikalaujantis darbas. Tiesą sakant per visą savo žaidimo laiką serveryje - daugiausia darbo patirties turiu medikų darbe.


DIREKTORIAUS PAREIGOS


Kadangi tikslų pasiekti kažkokias pareigas buvo be galo daug, tačiau stengiausi žengti mažais žingsneliais į priekį, ir su laiku stengtis užimti vis aukštesnes pareigas (kas man ir pavyko). Forume pastebėjau, jog vyksta atranka į Medikų Direktoriaus pareigas, todėl kurį laiką svarsčiau ar verta gaišti laiką pildant ir pan, kadangi nebuvau garantuotas, jog mano anketa pildant į Medikų Direktorių pranoks kitų anketas, tačiau po ilgų dvejonių bei prieštaravimų sau, nusprendžiau, jog surizikuoti tikrai verta. Pildydamas anketą sugebėjau sugaišti apie valandą laiko, kol buvau tikras, jog tokios teksto apimties užteks norint bent jau pretenduoti į kandidatus. Analizės laukiau apie savaitę, ir kuomet ji galiausiai pasirodė - gan nustebau, kadangi man pavyko pranokti kitus ir buvau paskelbtas Medikų darbo Direktoriumi. Per savo kaip Medikų darbo vadovo kadenciją savo darbą vertinti galėčiau teigiamai, kadangi atrankų metu su pavaduotoju Edvis_Cooper sulaukdavome apie 30 pretendentų dirbti pas mane (kas man iš tiesų patikdavo), kadangi turbūt mano kaip vadovo metodika daugumai tiko ir patiko. Laikui bėgant norėjau išbandyti savo jėgas užimant aukštesnes pareigas, todėl po gero mėnesio Medikų Direktoriaus kadencijos - atsisakiau pareigų, kadangi atsirado vietų savo jėgas išbandyti kitur.


FORUMO MODERATORIAUS PAREIGOS


Turbūt ne paslaptis, jog daugiau laiko stengiuosi praleisti forume nei žaidime, ir tai puikiai matosi žvelgiant į mano pranešimų bei turimos reputacijos skaičių. Kodėl? Tiesiog esu žmogus mėgstantis diskutuoti, todėl buvo momentas, kuomet galėjau savo jėgas išbandyti pretenduojant į forumo moderatoriaus pareigas, kas man tuo metu turbūt buvo pagrindinis tikslas tačiau vargu ar įmanomas, kadangi ilgą laiko tarpą norėjau būti atsakingas už tam tikrą forumo skiltį, tačiau niekada prieš tai nesu ėjęs tokių pareigų. Vėlgi pamaniau, jog surizikuoti tikrai verta, todėl atsiradus pirmai progai tapti forumo moderatoriumi - nieko nelaukdamas užpildžiau anketą plačiai išdėstydamas savo mintis ko pasekoje laukiau analizės. Analizės teko laukti ilgokai, kadangi tuo metu skripteris (Admin_Volk) buvo neaktyvus, todėl Invision_White turėjo daryti atnaujinimus. Tačiau po poros savaičių atėjo ilgai laukta diena... Diena kuomet forume pirmą kartą ant mano slapyvardžio užsidegė žalia lemputė su Moderatoriaus rangu. Tai įvyko 2012 m. Lapkričio 21d. Šias pareigas turėjau gan ilgai ir į pareigas buvo žiūrima tikrai atsakingai, todėl tai privertė dar daugiau laiko praleisti forume nei žaidime. Galbūt atsirasdavo ir nepatenkintų, kurie dėl savo kaltės nuo manęs gaudavo įspėjimus, tačiau mano tikslas buvo dirbti pagal numatytus reikalavimus netaikant išimčių.


NEMOKAMAS II LYGIO ADMINISTRATORIUS


Neslėpsiu fakto, jog buvo momentas, kuomet buvo noras teikti pagalbą serverio žaidėjams bei naujokams, todėl teko nusipirkti Administratoriaus statusą. Taip, vieną kartą leidau sau taip pasielgti, tačiau toks poelgis manau buvo teisingas, kadangi likus kelioms dienoms iki Administratoriaus statuso baigimosi laiko nelikau nepastebėtas, kadangi anksčiau pagr. Administratoriai patys nuspręsdavo kam suteikti nemokamo Administratoriaus pareigas. Kadangi tuo metu Administratorių komandos imunitetas buvo labai silpnas - tuometinis skripteris Admin_Volk man pasiūlė nemokamas II lygio Administratoriaus pareigas. Žinoma šio pasiūlymo atsisakyti negalėjau, kadangi ir toliau norėjau tęsti savo kaip Administratoriaus veiklą, tik pliusas buvo tas, jog aš buvau pranašesnis prieš kitus Administratorius, kadangi turėjau keletą papildomų komandų kokių neturėdavo paprasti Administratoriai. Tiesą pasakius net turėdamas šias pareigas negalėjau jaustis viršesnis už kitus, kadangi tuo metu pagr. Administracija tikrindavo Administratorių darbą per log'us, ir dažnai būdavo galima netikėtai viską prarasti.


DIREKTORIŲ PRIŽIŪRĖTOJAS


Turbūt mano darbą bei indėlį į tvarką forume bei serveryje po kurio laiko pastebėjo ir Invision_White, kadangi atsitiko taip, jog serveryje kurį laiką už Direktorių bei Pavaduotojų rinkimus buvo atsakingas pats Invision_White, tačiau po kurio laiko turbūt nusprendė visgi ieškoti žmogaus kuriam galėtų perleisti šias pareigas. Vieną vakarą jau atsijungiant iš serverio nusprendžiau dar apsilankyti forume. Atėjus į forumą pamačiau, jog man kažkas parašė žinutę, ir tiesą sakant keistai nustebau, kuomet pamačiau, jog man parašė Invision_White su pasiūlymu perimti iš jo Direktorių Prižiūrėtojo pareigas. Iš pradžių turėjau skirti sau laiko pagalvoti ar susitvarkysiu su forumo moderatoriaus, nemokamu II lygio Administratoriaus ir Direktoriaus Prižiūrėtojo pareigomis vienu metu. Galvojau kaip čia būtų galima protingiau pasielgti, tačiau nepriėjęs tinkamos išvados - galiausiai sutikau su Invision_White pasiūlymu ir galiausiai 2013 m. Vasario 10d. buvau paskelbtas kaip tuometinis Direktorių Prižiūrėtojas. Darbo metu tekdavo parodyti savo stipriąsias savybes bei šaltus nervus (ypač rinkimų metu), kadangi šios pareigos man nors ir buvo labai svarbios, tačiau šiek tiek sudėtinga būdavo priimti tam tikrus sprendimus remiantis tik savo nuožiūra, todėl būdavo momentų kuomet rinkimų metu domėdavausi kandidatų praeitimi ne tik šiame projekte, ir kartais man tai tikrai pasitarnaudavo, kadangi po kurio laiko galėdavau pasidaryti tam tikras išvadas ir viską apsvarsčius - priimti sprendimus. Mano metodika dažniausiai pasiteisindavo, todėl galėjau jaustis ramiai rašydamas kiekvieno iš pretendentų atskiras analizes.


PAREIGŲ PRARADIMAS


Direktorių Prižiūrėtojo pareigas išturėjau neilgai, kadangi buvo momentas, kuomet vienas serverio žaidėjas (neatskleisiu jo slapyvardžio) įkalbėjo atsisiųsti tam tikras žaidimą lengvinančias programas ir nakties metu pajuokauti. Aš nors ir jaučiausi nesaugiai, tačiau sutikau jo pasiūlymui su tikslu, jog tas pajuokavimas bus proto ribose nesiekiant pakenkti kitiems žaidėjams. Atsitiko taip, jog mano pajuokavimas buvo toks, jog su motociklu pravažiavau kiaurai vartus, ir kažkoks žaidėjas tai nufilmavęs man parašė papeikimą ko pasekoje man buvo nuimtos Direktoriaus Prižiūrėtojo, Forumo Moderatoriaus, nemokamo II lygio Administratoriaus pareigos (tačiau buvo uždėtas I lygio administratorius 30d.). Tokį neginčijamą sprendimą priėmė pagr. Administracija, ir su juo galėjau tik sutikti, kadangi tai buvo mano paties klaida. Nuo to laiko galima sakyti buvau praradęs ne tik pagr. Administracijos pasitikėjimą, bet ir daugumos serverio žaidėjų. Kuomet viską praradau - turėjau daug laiko pagalvoti kaip elgtis toliau, tačiau išvadą priėjau tik vieną - kuriam laikui atsiriboti nuo žaidimo serveryje.


ATIMTA VARTOTOJO PASKYRA


Kuomet nusprendžiau atsiriboti nuo žaidimo serveryje, po kurio laiko pagalvojau, jog laikas iš viso palikti šį projektą ir bandyti sekti Invision_White pėdomis, t.y. bandyti sukurti projektą pačiam. Nors tuo metu neturėjau visiškai jokių žinių SA:MP serverių kūrime, buvau visiškai garantuotas savimi bei savo sprendimais, jog galiu viso to su laiku išmokti, todėl nuspręndžiau parduoti savo žaidimo paskyrą bei forumo vartotoją. Kuomet viename žaidimų forume paskelbiau, jog parduodu savo vartotoją - mano paskyrą atėmė tuometinis skripteris (kurio tuo metu dar virtualioje erdvėje nepažinojau) @Deividas_Britas. Kurį laiką į tai nekreipiau dėmesio, bet su laiku stebėdamas serverio progresą bei atnaujinimus - atsirado noras sugrįžti į serverį ir žaisti tiesiog kaip paprastam žaidėjui, tačiau derybos su pagr. Administracija nuėjo veltui. Mano paskyra man nebuvo gražinta apie metus laiko, tačiau per visą tą laikotarpį veltui laiko nešvaisčiau.


NAUJA VEIKLA


Kol mano paskyra buvo atimta - atsirado noras pačiam išmokti skriptinti bei dirbti su svetainėmis, todėl nusprendžiau viso to ir išmokti. Kuomet mokiausi skriptinti bei dirbti su svetainėmis, per tą laiką susipažinau su daug puikių žmonių kurių dėka per trumpą laiko tarpą išmokau gan neblogų pamokų kas man tikrai padėjo ateityje. Kuomet susitaikiau su mintimi, jog pareigų kurias praradau jau nesusigrąžinsiu, nusprendžiau pradėti domėtis SA:MP serverių kūrimu. Domėjausi tokiais dalykais kaip investicijos į projektą ir pan, tačiau nebuvau pilnai garantuotas savimi, jog pavyks sukurti sėkmingą projektą, todėl pagalvojau, kad dar per anksti, todėl pamaniau, jog geriau toliau mokysiuosi kol galbūt būsiu pilnai savimi garantuotas.


VARTOTOJO SUSIGRĄŽINIMAS


Pamenu kažkada buvau sukūręs tokią skypę grupę  „Lietuvos skripteriai“, ir ten pridėjau nemažai man žinomų skripterių, tačiau Deividas_Britas ten dar nebuvo, kadangi jis mane buvo užsiblokavęs, todėl jo pridėti negalėjau, bet kažkur po 3 mėnesių jį į grupę pridėjo toks Yiin, o grupėje žmogus mato net užblokuotų žaidėjų pranešimus, todėl Deividas_Britas matydavo ką rašau grupėje ir pan. Su Deividas_Britas kažkaip per daug nebendravome. Bėgo dienos, savaitės, mėnesiai, ir galiausiai atėjus Balandžio 28 dienai grupės nariai pasveikino mane su gimtadieniu, ir kažkaip man į skype parašė Deividas_Britas, ir pasveikindamas su gimtadieniu man grąžino forumo paskyrą bei forumo vartotoją.


ARMIJOS PAVADUOTOJAS


Tiesą pasakius vos tik susigrąžinau savo vartotojo paskyrą, po maždaug mėnesio laiko įsidarbinau į Armijos darbą (tuo metu Direktorius buvo Titas_Jeferson). Darbuotojų buvo tikrai daug, ir darbo metu Titas_Jeferson pranešė, jog forume vykdys atranką į Pavaduotojus. Pagalvojau, jog po tiek laiko būtų visai smagu vėl sugrįžti bent jau į Pavaduotojo pareigas (kuo anksčiau niekada neteko būti), todėl nusprendžiau dar kartą surizikuoti. Anketą kaip visuomet užpildžiau plačiai atsakydamas į visus klausimus (būtent tai turbūt ir lydėjo man sėkmę), ir neilgai trukus buvo parašyta analizė, kas vėl mane privertė keistai nustebti, kadangi tapau Armijos Pavaduotoju. Su Direktoriumi Titas_Jeferson Armijos darbą valdėme tikrai gerai, vertinimus iš Dpi gavome teigiamus, tačiau laikui bėgant abu nusprendėme, jog laikas suteikti progą ir kitiems žaidėjams užimti šio darbo vadovo postą, todėl bendru susitarimu tuo pačiu metu - atsisakėme pareigų.


FORUMO MODERATORIUS (2x)


Kadangi forume praleisdavau laiko kur kas daugiau nei serveryje, dalyvaudamas diskusijose su kitais nariais pastebėjau, jog forumą prižiūri vos keli moderatoriai, todėl tuometiniam pagr. Administratoriui buvo pasiūlyta padaryti atranką į Forumo Moderatorius. Po galbūt savaitės laiko forume jau pasirodė atranka kurios metu beveik visus reikalavimus atitikau (tik reikėjo nusiimti 2 įspėjimus), todėl nusprendžiau užpildyti anketą į Forumo Moderatoriaus pareigas (skiltis: Pasiūlymai/Idėjos). Šį kartą reikėjo ne juokais pasistengti, kadangi nežinojau pagr. Administratoriaus Mart_Paul vertinimo kriterijų bei jo metodų renkant kandidatus, todėl stengiausi į kiekvieną klausimą prieš atsakydamas, rimtai pagalvoti. Anketą pildžiau galbūt apie valandą laiko, tačiau kuomet pamačiau analizę - nustebau, kuomet tarp visų prizininkų radau ir savo slapyvardį. Į šias pareigas žiūrėjau gan rimtai, buvo peržiūrėtos visos (Pasiūlymai/Idėjos) skilties temos, perskaitytas kiekvienas komentaras bei sudėti įspėjimai kiekvienam kuris vienokiu ar kitokiu būdu pažeisdavo tam tikras taisykles. Kadangi norėjau tvarkos - į taisyklių pažeidėjus žiūrėjau negailestingai, tačiau vėliau galėjau pasidžiaugti savo darbo rezultatais, kadangi pastebėjau, jog beveik visi rašydami komentarus, plačiai stengiasi išdėstyti savo mintis (kas man iš tikri patiko). Forumo Moderatoriumi išbuvau gan ilgą laiko tarpą, ir tikrai džiaugiuosi, jog sugebėjau parodyti savo darbo metodiką kuri buvo nors ir griežta, tačiau tikrai veiksminga.


„TEAM SPEAK“ MODERATORIUS


Tapus Forumo Moderatoriumi atrodė, jog norisi dar kažkokių pareigų, norisi dar kažko siekti, tačiau žinojau, jog vargu ar rasiu tam laiko, tačiau prieštaraudamas pats sau - nusprendžiau dar kartą patikrinti pagr. Administratoriaus Mart_Paul pasitikėjimą manimi, nepaisant to, jog tuo metu buvau pagarsėjęs kaip čyteris, tačiau dėl to savo pareigų (Forumo Moderatoriaus) nepraradau. Taip, vos tik atsiradus atrankai į „TeamSpeak“ moderatorius - nusprendžiau užpildyti, tačiau pakeisti anketos pildymo strategiją, kadangi nenorėjau rašyti to, ko nežinau ar nenusimanau (o „TeamSpeak“ programos moderavime/administravime nusimanau tikrai minimaliai), todėl anketą užpildžiau gan siaurai atsakydamas į užduotus klausimus, tačiau analizės metu vėl radau savo slapyvardį prie pretendentų, ir likau tikrai nustebęs, kadangi negalėjau patikėti, jog nebuvo daugiau geresnių pretendentų už mane. Trumpai tariant tai buvo mano paskutinės pareigos kurias turėjau. Nors šias pareigas turėjau gan trumpą laiko tarpą, tačiau pažvelgus atgal galiu pasidžiaugti savo istorija, nuveiktais darbais, pasiekimais šiame serveryje.


SĖKMINGAS VERSLININKAS


Kartas nuo karto vis dar apsilankydavau serveryje, tačiau paskutiniu metu buvo momentas, kuomet turėjau gan neblogą idėją - pabandyti tapti sėkmingu verslininku. Vos užėjęs į serverį keistai nustebau, kadangi serveris per neilgą laiko tarpą buvo sunkiai atpažįstamai pasikeitęs, o serveryje - man nepažįstami žmonės. Buvo sunku vėl prie visko priprasti, todėl nusprendžiau serveryje būti tiesiog paprastu žaidėju, nesiekti kažkokių itin aukštų pareigų (nors žinojau, kad galėčiau), ir pan. Tiesiog nusprendžiau atsakyti sau į klausimą: „Ar galėčiau serveryje būti sėkmingu verslininku?“. Pradėjau taupyti savo nuosavo verslo (1000€/20min.) pinigus, ir tiesiog nusprendžiau įsigyti prabangų namą, tr. priemonę, dar vieną verslą bei garažą. Kuomet visa tai jau turėjau - pamaniau, jog šiame serveryje pasiekiau viską ką norėjau (gal net ir daugiau nei tikėjausi), todėl toliau serveryje laiką leisiu tik kaip paprastas žaidėjas... Turtingas žaidėjas. Šiuo metu mano verslo kapitalas kyla, o ateityje pažiūrėsime kiek bus galima investuoti į šio miesto turtą.


PABAIGOS ŽODŽIAI


Visa tai ką pavyko parašyti - yra tik įsimintiniausios mano akimirkos per visą šio projekto istoriją. Kadangi projektas jau gyvuoja beveik 7 metus, sunku prisiminti tai kas per visą tą laiką įvyko. Buvo visko... Buvo pakilimų, nuosmukių, pertraukų, tam tikrų keistų, tačiau teisingų sprendimų, pasikeitimų. Bet kokiu atveju džiaugiuosi, jog visus šiuos metus buvau ir esu (nors ir su pertraukomis) kartu su Las-Venturas.LT. Pabaigai norėčiau paminėti tik tai, jog būtų be galo smagu žaisti tokį žaidimą šiame serveryje koks buvo 2012-2013 metais, tačiau žinau, jog tų laikų jau nebe sugrąžinsi. Šiai minutei tikrai džiaugiuosi, jog pasirinkau šį projektą ir galėjau parašyti savo Arvydas_Torres veikėjo istoriją Las-Venturas.LT projekte.


Serveryje reguliariai nebežaidžiu nuo 2016.11.22

 

 • Patinka 18
 • Naudinga! 6
 • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu! Viska skaičiau, ir toks jausmas aplankė, jog.. vienu žodžiu neapsakomas jausmas, kai pameni 2013-2014 metų LV projektą! :) 

Tik liūdna jog dabar, ,,gaujų/klanų skiltyje verkimai'' visokie, ,,ožynimai'' gaila jog tu laikų niekas nebesugražins ;) 

 • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Robert_Quez rašė:

Šaunu! Viska skaičiau, ir toks jausmas aplankė, jog.. vienu žodžiu neapsakomas jausmas, kai pameni 2013-2014 metų LV projektą! :) 

Tik liūdna jog dabar, ,,gaujų/klanų skiltyje verkimai'' visokie, ,,ožynimai'' gaila jog tu laikų niekas nebesugražins ;) 

Taip, projektui ko gero sėkmingiausi metai buvo 2014, tačiau nors jų ir nesugrąžinsi - išlieka šilti prisiminimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Arvydas_Torres rašė:

Taip, projektui ko gero sėkmingiausi metai buvo 2014, tačiau nors jų ir nesugrąžinsi - išlieka šilti prisiminimai.

Būtent! Tokiu kurie būvo laikai, niekas niekas nesugražins!

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 valandas(-ų), Robert_Quez rašė:

Būtent! Tokiu kurie būvo laikai, niekas niekas nesugražins!

Na, bet bet kokiu atveju smagu prisiminti praleistą laiką serveryje. Manau patys sau turime susikurti malonią atmosferą serveryje, jog nepaisant praeities prisiminimų, juos užgoštu pačių sukurta maloni ir jauki aplinka serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Arvydas_Torres rašė:

Na, bet bet kokiu atveju smagu prisiminti praleistą laiką serveryje. Manau patys sau turime susikurti malonią atmosferą serveryje, jog nepaisant praeities prisiminimų, juos užgoštu pačių sukurta maloni ir jauki aplinka serveryje.

Su šitais žodžiais sutinku visus 120% ;) 

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 valandas(-ų), Robert_Quez rašė:

Su šitais žodžiais sutinku visus 120% ;) 

Tai kad tiek procentų nėra procentų skalėje. Bet kokiu atveju smagu, jog yra pritariančių man ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-01-04 at 09:46, Robert_Quez rašė:

Šaunu! Viska skaičiau, ir toks jausmas aplankė, jog.. vienu žodžiu neapsakomas jausmas, kai pameni 2013-2014 metų LV projektą! :) 

Tik liūdna jog dabar, ,,gaujų/klanų skiltyje verkimai'' visokie, ,,ožynimai'' gaila jog tu laikų niekas nebesugražins ;) 

Norietu sugrąžintų :) tik reikia noro ir pastangų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 58 minutes(-čių), Jeo_Vega rašė:

Norietu sugrąžintų :) tik reikia noro ir pastangų. 

Nu suprantu puikiai! Bet su to norų ir pastangom, reikia jog visi bandytu, o ne kad vienas daro, kiti laukia rezultato:rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būtų visai smagu, jei komentuojantys nariai nenukryptų nuo pagrindinės blogo temos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Blogas tikrai išvaizdus, pilnas visko. Bet kodėl gi Tau nepabandžius parašyti kažką iš gyvenimo, o ne savo žaidimo istoriją?Manau blogas iš gyvenimo Tavo akimis būtų visai kitoks ir būtų žymiai įdomiau skaityti (mano nuomonė). Va, bet šaunu, kad pasistengei ir aprašei savo žaidimo istoriją!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow, kai perskaičiau pirma pastraipa, galvoju kalbi apie kažkokį real miestą, tačiau kai atėjo žodis teisėsauga, pradėjau galvoti, kad tai yra kalbama apie didelius gigantus ir tas yra dabar, tu pasakei visų gryniausia tiesą, taip visi sakys, kad anksčiau serveris buvo kitoks, bet yra ir šiuo metu visai kitoks, nei buvo kažkada. Iš techninės pusės jis yra daug geresnis. Tačiau žaidėjai, kai kurie, yra linkę arba kažkam kenkti ir taip sujaukti malonumą kitam, nes jis ant savo pagrindinio acc ir taip banned. Na šiaip patiko, jog nors ir tiek daug laiko praėjo, kad ir kiek daug buvo blogų akimirkų, Tu vis tiek nepamiršai šio serverio, Tu net gi labai išsamiai papasakojai, kelias detales, kaip buvo krovikų darbas, net jo darbo specifika, tai reiškia tik vieną, jog Tu buvai labai susidomėjas Lv serverių ir po to kai tavo acc atėmė, tu net po to vis tiek juo domėjaisi. Aš tiesiog esu nustebęs Tavim, Tavo visais pasiekimais. Taip esi senbuvis, aš naujokas. Tačiau tokie žmonės, verčia čia pasilikti, jeigu serveryje būtų žmonių, su šiektiek kitokiu mąstymu, manau būtų visai, kaip anksčiau. Aš pats dabar gailiuosi, nes 2013 turėjau galimybę čia ateiti, tačiau nepritapau, nes labai sunku buvo palikti viena giganta, tačiau 2018, mano draugams, pavyko tai padaryti ir aš esu jiems labai dėkingas. Tai Ačiū, už šį nuostabų blogą, didziausios sėkmės gyvenime bei žaidime. 

 • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Jack_Evans rašė:

Blogas tikrai išvaizdus, pilnas visko. Bet kodėl gi Tau nepabandžius parašyti kažką iš gyvenimo, o ne savo žaidimo istoriją?Manau blogas iš gyvenimo Tavo akimis būtų visai kitoks ir būtų žymiai įdomiau skaityti (mano nuomonė). Va, bet šaunu, kad pasistengei ir aprašei savo žaidimo istoriją!

Nieko įpatingo apie savo gyvenimą negalėčiau papasakoti... Kursai, darbas, namai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Arvydas_Torres rašė:

Nieko įpatingo apie savo gyvenimą negalėčiau papasakoti... Kursai, darbas, namai. 

Nebūtinai apie tai. Galima pasakoti apie daug daugiau dalykų iš savo gyvenimo, kas anksčiau vyko ir pnš, nebūtinai dabar. Na, bet žinoma pačio pasirinkimas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-01-04 at 09:46, Mister_Inny rašė:

Šaunu! Viska skaičiau, ir toks jausmas aplankė, jog.. vienu žodžiu neapsakomas jausmas, kai pameni 2013-2014 metų LV projektą! :) 

Tik liūdna jog dabar, ,,gaujų/klanų skiltyje verkimai'' visokie, ,,ožynimai'' gaila jog tu laikų niekas nebesugražins ;) 

Toks jausmas...  toks tada žaidimas ir buvo, neapsakomas. O dabar apie ožinimus, tai piskis rconus tokiem kaip arma_burba, alanas_grigaitis, apmažės ožinimų.

On 2019-01-05 at 10:23, Jeo_Vega rašė:

Norietu sugrąžintų :) tik reikia noro ir pastangų. 

Niekaip

 

Nk neskaičiau viską žn.

Ne šiaip atėjau dėl acc, bet žiūriu ka apgaulė ;/

 • Patinka 1
 • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 valandas(-ų), Minde_Boss rašė:

Wow, kai perskaičiau pirma pastraipa, galvoju kalbi apie kažkokį real miestą, tačiau kai atėjo žodis teisėsauga, pradėjau galvoti, kad tai yra kalbama apie didelius gigantus ir tas yra dabar, tu pasakei visų gryniausia tiesą, taip visi sakys, kad anksčiau serveris buvo kitoks, bet yra ir šiuo metu visai kitoks, nei buvo kažkada. Iš techninės pusės jis yra daug geresnis. Tačiau žaidėjai, kai kurie, yra linkę arba kažkam kenkti ir taip sujaukti malonumą kitam, nes jis ant savo pagrindinio acc ir taip banned. Na šiaip patiko, jog nors ir tiek daug laiko praėjo, kad ir kiek daug buvo blogų akimirkų, Tu vis tiek nepamiršai šio serverio, Tu net gi labai išsamiai papasakojai, kelias detales, kaip buvo krovikų darbas, net jo darbo specifika, tai reiškia tik vieną, jog Tu buvai labai susidomėjas Lv serverių ir po to kai tavo acc atėmė, tu net po to vis tiek juo domėjaisi. Aš tiesiog esu nustebęs Tavim, Tavo visais pasiekimais. Taip esi senbuvis, aš naujokas. Tačiau tokie žmonės, verčia čia pasilikti, jeigu serveryje būtų žmonių, su šiektiek kitokiu mąstymu, manau būtų visai, kaip anksčiau. Aš pats dabar gailiuosi, nes 2013 turėjau galimybę čia ateiti, tačiau nepritapau, nes labai sunku buvo palikti viena giganta, tačiau 2018, mano draugams, pavyko tai padaryti ir aš esu jiems labai dėkingas. Tai Ačiū, už šį nuostabų blogą, didziausios sėkmės gyvenime bei žaidime. 

Ačiū už plačiai išsakytą nuomonę! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ka tu cia besmegeni rasai do poterius ? kausas tu buvai niekam cia neidomus jiabanas maxas nkad nemegau taves nes trohala esi tik ts ir parekaut tau viena diena elvis primys i subine  kaip susitiksit frankiai bl , gezas rasa 22 metu laiskus i foruma apie sava sampa gyvenima:D like mazai  ar demesio ? saltiniai sake ka i savas kampas grupese fotkes metai:D  greitu metu maxa nr 2 live ziuresim :D fsio dw

 • Patinka 3
 • Naudinga! 1
 • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neturiu žodžių nebenardyk būk geras mielasis Arvydai. O kad Pasiekai kažką tai labai malonu, bet antrą arba trečio nepasieksi 😋😘

 • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 valandas(-ų), Mode_Wtf rašė:

Neturiu žodžių nebenardyk būk geras mielasis Arvydai. O kad Pasiekai kažką tai labai malonu, bet antrą arba trečio nepasieksi 😋😘

Nebenardyk? WTF? LOL... Kur tu čia įžvelgi "nardymą"? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras blokas :D Gan daug aprašei, sėkmės.

 • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Lett_Life rašė:

Geras blokas :D Gan daug aprašei, sėkmės.

Ačiū tau! Smagu, jog skaitei ;)

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu skaityti :) tik nelabai jau ir suprantu, ,,blogas" Skirta gyvenimo istorijom, ar žaidimo?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), Francisco_Washington rašė:

Smagu skaityti :) tik nelabai jau ir suprantu, ,,blogas" Skirta gyvenimo istorijom, ar žaidimo?

 

Ačiū! Blog'e galima rašyti ne vien gyvenimo istorijas ar žaidimo. Galima rašyti apie ką tik nori (proto ribose),  todėl šiuo atveju pasirinkau parašyti turbūt didžiausią trilogijos dalį - savo istoriją šiame serveryje. Ateityje planuoju išleisti dar vieną įdomesnį blog'ą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Arvydas_Torres rašė:

Ačiū! Blog'e galima rašyti ne vien gyvenimo istorijas ar žaidimo. Galima rašyti apie ką tik nori (proto ribose),  todėl šiuo atveju pasirinkau parašyti turbūt didžiausią trilogijos dalį - savo istoriją šiame serveryje. Ateityje planuoju išleisti dar vieną įdomesnį blog'ą.

Beje.. paneikčiau šita tavo pasakymas

Cituoti

 ir tai puikiai matosi žvelgiant į mano pranešimų bei turimos reputacijos skaičių

Bet peace.. sekmės toliau kurti blogus :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
 • Kurti naują...