Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Prisijungę žaidėjai: 0 / 0

Versija:


Judita_Low

Nuomonė apie Low

Rekomenduoti pranešimai

Atsinaujinsiu nuomonė apie šita panelė .

Tai vat Judita yra fainas žmogus , padedantis bėdoje , turinti savo nuomonė , ir nepasiduodanti , nemanau ar jei ką nors pasakysit ar duosit spaudimo jinai pasiduos , su žmogum yra apie ką pasišneket , įmanoma rasti bendra kalba . Tad kaikurie serverio ožiai turėtu iš jos pasimokinti . Turi gera muzikos skoni !

Ačiū, Tau, labai už tokią nuomonę. Stengiuosi būti savim ir neleist niekam manęs keisti. :):D:rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normali savo vietoij aukštoj vietoi 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normali savo vietoij aukštoj vietoi 

Kažką bandei įrodyt ar tiesiog rašei tam, kad tik rašyti. Na, bet dėkui.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasakiška panelė, bendraujanti, draugiška, maloni, komunikabili - seniau gerai sutarėm, kai dar žaidei serveryje, asmeniškai man buvai viena geriausių administratorių. :lol: 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pasakiška panelė, bendraujanti, draugiška, maloni, komunikabili - seniau gerai sutarėm, kai dar žaidei serveryje, asmeniškai man buvai viena geriausių administratorių. :lol: 

 

Oj, prieš kiek laiko buvo visokie administratoriai ir panašiai :D Ačiū už tokia gerą nuomonę ! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc esi, net tingiu vardint komplimentus.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Senai esu dirbes pas tave teisėsaugoje lyg FBi ar Are, buvo labai smagu buvai gera direktorė. Esi maloni , miela mergina. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Senai esu dirbes pas tave teisėsaugoje lyg FBi ar Are, buvo labai smagu buvai gera direktorė. Esi maloni , miela mergina.

Ačiū. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maladėc patiko avatarai kur buvai ikėlusi ten daug kur , bet neatsimenu ar tu darai ar kaip ten , senbuve krč mldc kad iki dabar čia bent forume givuoji.Sekmės tau mergyčka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maladėc patiko avatarai kur buvai ikėlusi ten daug kur , bet neatsimenu ar tu darai ar kaip ten , senbuve krč mldc kad iki dabar čia bent forume givuoji.Sekmės tau mergyčka.

Ačiū. Forume pažiūriu, kas gero pas jus belikę. Bet kiek matau, kariaujat ir tiek. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsinaujinsiu nuomonė apie šita panelė .

Tai vat Judita yra fainas žmogus , padedantis bėdoje , turinti savo nuomonė , ir nepasiduodanti , nemanau ar jei ką nors pasakysit ar duosit spaudimo jinai pasiduos , su žmogum yra apie ką pasišneket , įmanoma rasti bendra kalba . Tad kaikurie serverio ožiai turėtu iš jos pasimokinti . Turi gera muzikos skoni !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šita tai mldc mergyčka , puikiai tvarkėsi kada buvo su pareigomis. Pamenu tavę iš senų laikų , puiku jog dar loši kartais lv'e

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Atsinaujinsiu nuomonė apie šita panelė .

Tai vat Judita yra fainas žmogus , padedantis bėdoje , turinti savo nuomonė , ir nepasiduodanti , nemanau ar jei ką nors pasakysit ar duosit spaudimo jinai pasiduos , su žmogum yra apie ką pasišneket , įmanoma rasti bendra kalba . Tad kaikurie serverio ožiai turėtu iš jos pasimokinti . Turi gera muzikos skoni !

 

Mindęęęęę,100proc.

Šita tai mldc mergyčka , puikiai tvarkėsi kada buvo su pareigomis. Pamenu tavę iš senų laikų , puiku jog dar loši kartais lv'e

Ačiū. Seni laikai išlieka seni laikai. :D realus gyvenimas įdomiau nei virtualus :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek pamenu tikrai protinga panelė negailinti patarimų, ir šiaip protingomis temomis būdavo įmanoma padiskutuoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek pamenu tikrai protinga panelė negailinti patarimų, ir šiaip protingomis temomis būdavo įmanoma padiskutuoti.

 

:DDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

Kai buvau pd drk nepatikai tu man o dabar 50/50

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai buvau pd drk nepatikai tu man o dabar 50/50

Jsn jsn.. :D Ačiū :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

net nesirodyk tplv ten mano rajonas yra.

Be grąsinimų gal ok tu man? :D savam stiliukyje tu čia vjz vjz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viena iš normaliausių panų, kuri žaidė[džia] LV serverį, nu ir begalo MALONI :)))

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viena iš normaliausių panų, kuri žaidė[džia] LV serverį, nu ir begalo MALONI :)))

Labai ačiū už tokius žodžius. Malonu girdėti. ;) Sugrįšiu į serverį trumpam gal, priklausys nuo situacijos. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Linksma, galima paprikolinti, linksmas žmogus malonu bendrauti  ;)  B)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Linksma, galima paprikolinti, linksmas žmogus malonu bendrauti  ;)  B)

Pasirodo aš linksma kvadratu, jeigu net du kartus paminėjai mano linksmumo savybę. Ačiū! Tą patį galiu pasakyt ir apie tave. ;):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

na ka žinau, šnd pora kartu pagetinau, sužinojau jog mix'as vyras jos, bšk įvaldžius bazarą, duod veiksma /vch, nu mldc.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...